•Банер•

УВАГА! Вночі 25 лютого по місту Кропивницький та по Кіровоградській області збережуться пориви вітру 15-20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий) БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ НА АВТОШЛЯХАХ!

•Банер•

УВАГА! Вночі та вдень 24 лютого по місту Кропивницький та по Кіровоградській області очікується вітер 17-22м/с, вдень по місту та області пориви 25-28м/с. Такі погодні умови можуть призвести до погіршення електропостачання, роботи служб комунального господарства, будівельної галузі. (IІ рівень небезпечності, помаранчевий)

•Банер•
Інформація про хід виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новоукраїнка та сіл Новоукраїнської міської ради за 6 місяців 2012 року. •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 21 •серпня• 2012, 13:16•
 

             Аналізуючи стан виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку  за 6 місяців 2012 року,  слід  відмітити, що за  звітний  період  розвиток економіки і соціальної сфери міста відбувався в межах затверджених її основних показників.

            Бюджетна діяльність базувалася на принципах збалансованості і бездефіцитності бюджету,  ми намагалися виконувати всі ті зобов’язання, які брали, міський бюджет за 6 місяців виконано на 112,8  %  по надходженням до загального фонду  та на 120,8 % по власним надходженням.

            Але разом з тим по надходженням до загального фонду не виконано:

державне мито – на 17, 2 %,

адміністративні штрафи – 41,1 %,

плата за землю, податок з юридичних осіб – на 19,8%,

плата за землю, податок з фізичних осіб – 100,4%,

фіксований с/г податок    - 21,4 %,

дотація вирівнювання, субвенція – 3,9%.

Міський бюджет недоотримав кошти у сумі – 71954 грн.

                     

               Протягом першого півріччя 2012 року до міськвиконкому надійшло 173 звернення громадян, що на 8 звернень менше, ніж за аналогічний період 2011 року, із них 132 письмових та 41 усне. Всі звернення були прийняті, зареєстровані і розглянуті згідно вимог Закону України ,,Про звернення громадян“ у терміни, які не перевищують допустимі. Термін розгляду деяких звернень (5) було продовжено у зв’язку з необхідністю додаткового вивчення питання або з інших об’єктивних причин. Згідно затвердженого графіка у 1 півріччі 2012 року на особистому прийомі громадян міським головою прийнято 13 осіб, його заступниками – 11, секретарем міської ради – 17.

              За перше півріччя 2012 року до міськвиконкому надійшло 8 колективних заяв від 100 мешканців міста (у 1 півріччі 2011 року – 31 від 557 громадян), в яких порушувались такі питання: про ремонт комунальних будинків, про благоустрій та санітарний стан міста, про влаштування автобусної зупинки, про відновлення рейсу автобусного маршруту, про незгоду із припиненням надання Новоукраїнським КХП послуг з електрозабезпечення, водо- та теплопостачання, про порушення правил утримання собак та ін.

              Найбільше звернень надійшло про надання одноразової матеріальної допомоги – 68, з питань санітарного стану та благоустрою міста – 28 (із них: 5 – про знесення зелених насаджень  і 6 – про прийняття мір щодо убезпечення громадян від нападів бродячих собак та порушення правил утримання домашніх тварин), проведення ремонту комунального житла – 15. З питань вирішення земельних спорів звернулося 8 осіб, порушення правил добросусідства – 5. Кожне таке звернення розглядалося працівниками міськвиконкому з виїздом на місце за участю заявника та, у разі необхідності, з залученням представників відповідних служб.

              У першому півріччі 2012 року надійшло 2 повторних звернення. Це звернення Синеокої В.К., яка проживає по туп. Володарського, 1, про порушення правил добросусідства та Гордєєвої В.Я., мешканки м. Кременчук, про вирішення земельного спору.

              Необхідно зазначити, що у вищі інстанції протягом першого півріччя 2012 року надійшло 41 звернення від мешканців нашого міста, що на 9 звернень більше, ніж за аналогічний період минулого року, із них: 1 – на Урядову гарячу лінію, 1 – до Адміністрації Президента України, 26 – до облдержадміністрації (із них 22 – на гарячу лінію голови ОДА), 13 – до райдержадміністрації (із них 7 – на гарячу лінію). 10 громадян звернулися з питань порушення благоустрою та санітарного стану міста, 9 – щодо ремонту дорожнього покриття, 9 – з питань водопостачання, 3 – щодо ремонту комунальних будинків та ін. 

              У звітному періоді до виконавчого комітету надійшла одна скарга на дії посадових осіб місцевого самоврядування (від Божора Д.Л. – про порушення строків надання відповіді на інформаційний запит) та 4 скарги на бездіяльність начальника Новоукраїнського ЖКП від мешканців будинку № 73 по вул. Воровського у проведенні ремонту каналізаційної системи будинку та на його грубість у спілкуванні з громадянами.

              В галузі освіти збережено мережу дитячих дошкільних навчальних закладів – 3 діючих дитсадка та одна філія, в яких  на  даний  період  функціонує 26  груп:   2 різновікові групи дошкільного виховання, 7  ясельних  груп, 17  садових груп, із них один  клас  шестиліток. Загалом в міських комунальних дошкільних навчальних закладах   на 1 вересня 2012 року буде виховуватися   600  дітей.

              Для забезпечення відповідного температурного режиму  у дитячих закладах у І кварталі 2012 року було закуплено і використано 176  тонн вугілля.

              Проведено обстеження дошкільних закладів з метою вивчення потреби заміни вікон на енергозберігаючі:

для ДНЗ №1 -  7 балконних виходів та 6 вікон;

для ДНЗ №5 -  11 вікон;

для ДНЗ „Барвінок“ - 4 вікна.

У травні 2012 року встановлено енергозберігаючі вікна та балконні виходи у міських ДНЗ.          

              Проведено обстеження  покрівлі ДНЗ № 5. Вирішено питання доцільності заміни м’якої покрівлі на шатрову, площа покрівлі – 1450 кв.м., виготовлено проектно-кошторисну документацію та отримано позитивний висновок експертизи. На ремонт покравлі у міському бюджеті було закладено 340тис. грн., але після згідно з виговленим проектом вартість робіт збільшилися до 1млн. 340тис. грн.. Сьогодні проводить перегляд запланованих робіт  та перерахунок  вартості проекту у сторону здешевлення.

              Болючим питанням для мешканців міста є питання реконструкції та відновлення роботи ДНЗ „Зернятко“. У міському бюджеті на 2012 рік  передбачено  100 тис. грн. Виготовлено проектно-коштористну документації (реконструкція будівлі ДНЗ „Зернятко“) та проведено експертизу щодо розгляду кошторисних норм, прийнятих у кошторисній частині проектної документації. На виготовлення проектно-кошторисної документації  витрачено 85 тис грн., на експертизу -  2, 300 тис. грн. бюджетних коштів. Запланована сума реконструкції будівлі ДНЗ „Зернятко“ – 7 млн 356 тис.  грн. (в т.ч.: будівельно-монтажні роботи – 4,918398 млн. грн., устаткування – 896,640 тис. грн., інші витрати – 1, 540584 млн грн.), у травні висновок направлено до управління капітального будівництва Кіроворадської облдержадміністрації

              За звітний період здійснено капітальний ремонт приміщень  дошкільного навчального закладу „Барвінок“,  на ремонт витрачено 48 тис. грн., реконструкцію ігрових павільйонів у ДНЗ „Барвінок“ – 37 тис. грн..

              У міських ДНЗ № 1 та № 5 проведено поточні ремонти ігрових майданчиків, ведуться поточні  ремонти приміщень міських ДНЗ і котелень до нового опалювального сезону.

              Для підготовки котельні до роботи в осінньо-зимовий період ДНЗ          № 1 придбано насос. Для ДНЗ № 5 придбано холодильник на суму 2,4 тис.грн.

              За допомоги соціально відповідального бізнесу завезено пісок для пісочниць у всі дошкільні заклади та на ігрові майданчики міста. 

              Мережа закладів культури налічує шість об’єктів: міські будинки культури № 1, 2, 3 та три бібліотеки. За рахунок міського бюджету утримується 10 посад творчих працівників, 3 бібліотекарі та 5 посад обслуговуючого персоналу.

              За підсумками  звітних концертів МБК № 3 посів І місце, МБК  № 1 -   ІІ місце, а МБК № 2   -  посів ІІІ місце. Народний самодіяльний  хоровий колектив „Хлібодари“ підтвердив звання народного і посів І місце на Всеукраїнському святі хорового мистецтва „Калиновий спів“

              У травні 2012 року вперше було вручено премію у галузі культури ім.. Олексія Соколенка, і мабуть закономірно першим її отримав колектив, яким керував майже 40 років Олексій Дорофійович.

              Творчим працівникам міських будинків культури до Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва виплачено премію у сумі _________- грн.., 50% до посадового окладу.

              2012 рік – рік закладів культури, заходами міської програми заплановано  ремонт даху МБК № 3, та ремонт фасаду і даху МБК № 2. На сьогоднішній день ремонт даху МБК № 3 завершено.

              У звітному періоді на житлово-комунальне господарство міста направлено   532,7 тис. грн.  Сюди входить дотація комунальним підприємствам та кошти  витрачені на благоустрій.

              Дотація міським ЖКП склала 288 тис. грн. (дотація КП «Водокомунгосп» – 143,0 тис. грн., Новоукраїнському  ЖКП – 145 тис. грн.

              Фінансування дотації  проводилось згідно прийнятої  Програми на відповідні  напрямки роботи: так на оплату енергоносіїв було  витрачено у звітному  періоді – 58 тис. грн., на охорону об’єктів - 70 тис. грн., податки  і  збори   – 160 тис. грн.

              На благоустрій міста витрачено 244,7 тис. грн., з них:  

3,4 тис. грн.. – підсипковий матеріал;

124,9 тис. грн. – послуги на благоустрій;                                       

17,3 тис. грн.  – ремонт електромережі;

19,5 тис грн. – ремонт дорожньої розмітки; 

79,6 тис. грн. – підсипка доріг, прибирання.

              У ІІ кварталі 2012 року будо здійснено:

капітальний ремонт  будівлі і споруд ДНЗ „Барвінок“ – 46226 грн;

реконструкцію павійонів і ігрових майданчиків ДНЗ „Барвінок“ – 35412 грн;

поточний ремонт асфальтно-бетонного покриття вул. Леніна, Курчатова, пров Лікарняного – 39800 грн.;

реконструкцію мережі освітлення на суму 144513 грн., з них:

реконструкцію мережі освітлення вул. 21 з’їзду КПРС -  25210 грн;

реконструкцію мережі освітлення вул. Балкової -  12845 грн;

реконструкцію мережі освітлення вул. к. Маркса -  18714 грн;

реконструкцію мережі освітлення вул. Метелькова -  87744 грн.

              У  І півріччі 2012   року  до виконкому міської ради надійшли  заяви від мешканців міста  та  громадян України щодо вирішення питань земельного характеру. За результатами їх розгляду передано в оренду 22 земельних ділянки  комерційного та іншого  призначення, надано 32 дозволи на розробку проектів  землеустрою, 66 згод на виготовлення технічної документації земель  державної  власності (присадибні ділянки). Передано громадянам у власність 50 земельних ділянок.

              У 2012 році на підставі матеріалів з оцінки та підготовки до продажу земельних ділянок продано 4 земельні ділянки, несільськогосподарського призначення, загальною площею 0,2516 га, за 6 місяців 2012 року до бюджету надійшло 101899, 71 грн. від продажу земель несільськогосподарського призначення.

              Протягом  2011-2012 років на території міста проведено 6 аукціонів з продажу права оренди  31 земельної ділянки загальною площею 29,8216 га, з них: землі несільськогосподарського призначення на площу 3,7742 га  та землі сільськогосподарського призначення на площу 26,0474 га, загальною ціною продажу річної оренди 110277,00 тис. грн.

              Знаходиться в стадії оформлення, проект землеустрою  щодо розмежування земель державної та комунальної власності, нормативна грошова оцінка земель населеного пункту та проект землеустрою щодо організації і встановлення меж території комплексної пам’ятки природи місцевого значення „Ташлицькі скелі“.    

              На території об’єктів природно-заповідного фонду Новоукраїнського району, а саме: ентомологічного заказника місцевого значення „Явдокимівський“, заповідного  урочища  місцевого значення „Горіхіська балка“ та пам’ятки природи місцевого значення „Ташлицькі скелі“, встановлені інформаційні знаки та аншлаги.

              У І півріччі 2011 року на розгляд адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради по статті 218 Кодексу України про адміністративні правопорушення надійшло  24  адміністративних справ, а саме:

-  ст.152 КУпАП  „Порушення благоустрою“  -    13  справ;

-  ст.155 КУпАП  „Порушення правил  торгівлі“  -    4 справи;

-  ст.159 КУпАП  „Порушення правил  торгівлі на ринках “  -    2  справи;

 - ст.180  КУпАП „Доведення неповнолітнього до стану сп’яніння“  -   3 справи;

- ст.183  КУпАП „Неправдиві повідомлення міліції“  -   1 справа;

- ст. 212-1 КУпАП  „Несвоєчасна реєстрація  дитини“  - 1  справа.  

              За   розглянутими  адміністративними справами  притягнуто до  адміністративної відповідальності 17  осіб,  з  них  оштрафовано -  17 осіб,   накладено  штрафів  на  загальну  суму  4 720  грн., з яких стягнуто  - 3 060  грн.

              Протягом І півріччя 2012 року було прийнято 43 заяви (у 2011 році - 29) від громадян, одержувачів державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, діти яких відвідують міські дошкільні навчальні заклади, а також із сімей, у яких виховуються діти, позбавлені батьківського піклування, та  із багатодітних сімей про звільнення від плати за харчування у дитсадках. Їхнє прохання було задоволено, від плати за харчування дітей із вищевказаних сімей звільнено на 100%, із багатодітних місей – на 50%.

              У  І півріччі 2012 року комісією з питань захисту прав дитини та інших осіб, що потребують допомоги, прийнято та розглянуто 9 заяв з питань, пов’язаних із захистом прав дітей та осіб, які самостійно не можуть здійснювати свої права та виконувати обов’язки.

              За І півріччя  2012 року для працездатних осіб, що перебувають на обліку у Новоукраїнському центрі зайнятості, було створено 70 робичих місць на громадських оплачувальних роботах.

               В міському бюджеті передбачено кошти на надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста на лікування та вирішення нагальних матеріально-побутових проблем. Згідно поданих заяв міською радою надано допомогу 66 громадянам із 68, що звернулися, на суму 21850 грн. (у І півріччі 2011 року 69 на суму 27800 грн.) та Олійник Ю.П. матеріальну допомогу в розмірі 6 тис. грн. для участі у фестивалі - конкурсі „Під небом Парижу“.

              Надана матеріальна допомога на поховання родичам 4-х померлих учасників бойових дій і інвалідів війни на суму 4 тис. грн., а також допомога на поховання родичам 15-ти померлих осіб, що на день смерті не працювали, та на поховання мертвонародженої дитини, всього на суму 15 тис грн. та допомога Колоколовій Г.П. на поховання померлого чоловіка, депутата міської ради Колоколова А.О., в розмірі 200 тис.грн., всього на суму 21тис. грн..

Дякую за увагу.

e-max.it: your social media marketing partner
 
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•

Різне

•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•

Соціальна реклама

•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•