Краєвиди міста

«Афганістан: героїзм крізь біль і сум» •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 15 •лютого• 2021, 14:40•

Кожного року історія все далі віддаляє нас від вогняних років  афганської війни, війни, яка тривала десять років, і принесла смерть тисячам українських родин.

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 32-а річниця виведення військ з Афганістану.

Відзначення цієї дати свідчить про глибоку повагу українського суспільства до людей, яким довелося в мирні повоєнні роки виконувати нелегкий інтернаціональний обов’язок в «гарячих точках».

Цього дня в приміщенні Новоукраїнської районної ради за участі міського голови Олександра Корінного, голови райдержадміністрації Віталія Пастушенка, голови районної ради Олександра Небоги,  голови районної організації Спілки ветеранів Афганістану Геннадія Реви, воїнів-інтернаціоналістів, громадськості відбулися заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ї річниці виведення військ з Афганістану.

Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний зазначив, що сьогодні ми вшановуємо всіх учасників тієї, вже далекої війни і засвідчуємо свою глибоку шану та повагу їхній мужності та самовідданій праці. Також Олександр Олександрович вручив одноразову грошову допомогу сім’ї загиблого учасника бойових дій Юрія Чайковського.

По закінченню урочистостей відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку загиблим воїнам-інтернаціоналістам.

У глибокій шанобі схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув. Дякуємо тим, хто живе поруч з нами. Низький уклін вам, миротворці! Хай затишок, добро й пошана оточують супроводжують вас!