Краєвиди міста

Волейбольний сезон у Новоукраїнській громаді – відкрито! •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 15 •лютого• 2021, 10:41•

Початком волейбольного сезону став відкритий Кубок Новоукраїнської ТГ з волейболу серед аматорських команд, який відбувся 13 лютого 2021 року у спортивному залі МПК «Ювілейний».  У спортивних баталіях взяли участь 7 команд: «Зерновик» (м.Новоукраїнка), «Помічна» (м.Помічна), «Агровіста» (м.Олександрія), «Еней» та «Еней-2» (с.Рівне), «Атлант» (с.Новоєгорівка) та «Гарт» (с.Захарівка).

Володарями Кубку і заслужене чемпіонство здобула місцева команда «Зерновик». Трішки не вистачило фарту новоєгорівському «Атланту», який задовольнився лише срібними нагородами. Бронзовими призерами стала команда «Еней».

По завершенню змагань було визначено кращих гравців турніру, які отримали грамоти і пам’ятні подарунки від виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради. Ними стали: Богдан Зіненко («Зерновик»), Дмитро Курячий («Помічна»), Вячеслав Харченко («Атлант») та Сергій Лавров («Еней»).

Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний привітав призерів, а також подякував всім командам за підготовку гравців та активну участь у змаганнях.