Краєвиди міста

У Новоукраїнській громаді уп’яте стартував конкурс міні-проектів "Влада і громада– разом!" •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 08 •лютого• 2021, 10:26•

Протягом 4 років, що діє конкурс у Новоукраїнській ОТГ, реалізовано 34 проєкти в усіх куточках громади.

Тож і цього року Новоукраїнська міська рада оголошує про старт конкурсу міні-проєктів розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади "Влада і громада – разом!" під девізом: "Моя громада".

Нововведенням цього року буде можливість мешканцям територій віддати свій голос за проєкти, якщо їх буде кілька з одного населеного пункту або мікрорайону. Найбільш рейтингові проєкти матимуть перевагу під час визначення переможців.

Пріоритети надаватимуться проєктам, які спрямовані на консолідацію та об’єднання жителів громади, мають екологічний напрямок. Також міні-проєкти можуть бути спрямовані на:

– комфорт та безпеку дітей та молоді;

– переоснащення зовнішнього освітлення;

– покращення отримання послуг у сфері ЖКГ;

– облаштування дитячих ігрових та спортивних майданчиків;

– розвиток громадських організацій;

– благоустрій місць відпочинку населення – парків, скверів, алей, прибудинкових територій тощо.

До конкурсу запрошуються:

– громадські організації;

– органи самоорганізації населення;

– ОСББ;

– ініціативні групи громадян, зареєстровані або легалізовані у встановленому порядку на території міської ради.

Загальна вартість проєкту – до 100 тис. грн. Внесок Конкурсанта – не менше 5% від загальної вартості проєкту. Термін подання проєктних заявок на конкурс – із 08.02.2021 року по 10.03.2021 року.

Перелік документів, які необхідно подати до Конкурсного комітету:

– міні-проєкт, що містить:

– супровідний лист;

– титульний аркуш;

– проєктну заявку (з інформацією про партнерів та кошторисом витрат).

До міні-проєкту додаються наступні документи, завірені печаткою та підписом уповноваженої особи Конкурсанта:

Громадські організації:

–  копію статуту;

–  резюме Конкурсанта/керівника міні-проєкту;

– копію паспорта громадянина України Конкурсанта/керівника              міні-проекту;

–  згоду на обробку персональних даних.

Ініціативні групи громадян:

–  копію протоколу зборів (конференції) про створення ініціативної групи;

–  резюме Конкурсанта/керівника міні-проєкту;

–  копію паспорта громадянина України Конкурсанта/керівника міні-проекту;

–  згоду на обробку персональних даних;

– також необхідно надіслати лист-повідомлення до виконавчого комітету міської ради про створення ініціативної групи.

ОСББ:

– копію статуту;

– копію документа, що підтверджує повноваження особи, яка представляє Конкурсанта;

– резюме Конкурсанта/керівника міні-проєкту;

– копію паспорта громадянина України Конкурсанта/керівника  міні-проєкту;

– згоду на обробку персональних даних.

Міні-проєкти подаються в письмовому вигляді за формами встановленого зразка, затвердженими рішенням Конкурсного комітету, за підписом уповноваженої особи Конкурсанта. Форми розміщено на офіційному веб-сайті Новоукраїнської міської ради. (Натисніть для завантаження)

Прийом документів здійснюється за адресою: м. Новоукраїнка, вул. Покровська, 70, приміщення Новоукраїнської міської ради, ІІ поверх, каб. №3.