Краєвиди міста

Третій конкурс селфі-відео «Книга – це круто!» в Новоукраїнській громаді завершено! •PDF• •Друк•
••Четвер•, 04 •лютого• 2021, 20:35•

Сьогодні в Новоукраїнській громаді відбулося підведення підсумків традиційного міського заочного конкурсу селфі-відео  «Книга – це круто!»

Захід розпочався зі знайомства, адже цьогоріч до нас долучилися і молодші читачі, які своїм креативом та емоційністю підкорили серця користувачів соціальної мережі фейсбук. Презентувати себе і свої улюблені книги учасникам було легко, а от як їх створювати – вперше спробували під час заходу. Чудові історії та цікаві сюжетні лінії знайшли своє відображення на папері. Приємно, що наші діти та молодь сьогодні так багато читають і власноруч можуть створювати шедеври.

Родзинкою стала приємна несподіванка, зустріч з громадською діячкою, викладачкою, письменницею, авторкою усім відомого роману «Іду на мир» Ольгою Кирилюк. Наша гостя не лише поділилася з учасниками заходу власними переживаннями під час написання своїх книг, а й дала декілька порад, з чого починати і де шукати натхнення.

Варто зазначити, що конкурс селфі-відео проводиться в нашій громаді уже втретє. Цього року він об`єднав найбільшу кількість учасників різних вікових категорій, серед яких як учні шкіл громади, так і її активні жителі. Всі вони з нетерпінням чекали на оголошення результатів. Треті та другі місця відповідно посіли Тихий Богдан, Базюк Дар`я та Драган Крістіна, Борисов Артем,  Петренко Софія, Драч Інна. Переможцями, які набрали найбільшу кількість «вподобанок» та балів конкурсного журі, стали Аркан Андрій, Третяк Мар`яна та Правник Римма.

Заступник міського голови Олександр Руденко та письменниця Ольга Кирилюк привітали кожного учасника, вручивши  їм пам’ятні подарунки та дипломи.

Величезна подяка усім, хто взяв участь в конкурсі, їх групі підтримки та нашим добрим друзям, котрі  є поціновувачами мудрого слова, знань і цікавих пригод.

Читачі та любителі книги, до зустрічі у наступному році!