Краєвиди міста

Розпорядження Про проведення чергової пʹятої сесії міської ради восьмого скликання •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 01 •лютого• 2021, 16:57•

Розпорядження

від  01 лютого 2021 року                                                                          № 14

Про проведення чергової пʹятої сесії

міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту Новоукраїнської міської ради, затвердженого рішенням міської ради  від 24 листопада  2020 року № 6:

1. Скликати  чергову пʹяту  сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 16 лютого 2021 року о 10.00 годині в глядацькій залі міського Палацу культури ʺЮвілейнийʺ із застосуванням  засобів системи ʺРада голосʺ.

2. На порядок денний винести питання:

1) Про виконання Стратегії розвитку, Програми і Плану соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади за 2020 рік.

2)  Про затвердження Статуту Новоукраїнської міської територіальної громади в новій редакції.

3)  Про прийняття у комунальну власність компʹютерного обладнання.

4)  Про передачу в оперативне управління комунального майна.

5)  Про затвердження мережі закладів КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги"  Новоукраїнської міської ради.

6)  Про внесення змін до програми цивільного захисту.

7)  Про стан злочинності та пожежної безпеки  на території Новоукраїнської міської ради у 2020 році.

8)  Про звіти міської організації ветеранів України, районної громадської організації "Союз Чорнобиль" за 2020 рік.

9)  Про стан виконання міської Програми розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти на 2018-2023 роки за 2020 рік.

10) Про реорганізацію  Захарівського закладу  загальної  середньої освіти Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області шляхом приєднання до Новоукраїнський навчально-виховний комплекс  № 8 "Ліцей – заклад дошкільної освіти" Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області.

11) Про звіт про виконання бюджету Новоукраїнської міської територіальної громади за січень 2021 року.

12)  Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю за виконанням фінансових планів комунальних некоменційних підприємств Новоукраїнської міської ради.

13)  Про затвердження передавальних актів комунальних некомерційних підприємств.

14)  Про затвердження фінансового забезпечення реалізації на 2021 рік Програми  реформування  і  розвитку житлово - комунального господарства Новоукраїнської міської територіальної громади на 2018-2025 роки.

15) Про розгляд клопотань.

16)  Про внесення  змін до рішення  Новоукраїнської міської ради від 22 грудня 2020 року  № 65 "Про  бюджет  Новоукраїнської  міської територіальної громади на 2021 рік".

17)  Питання землекористування та землевідведення.

3.  Заступникам міського голови, керівникам структурних підрозділів виконкому Новоукраїнської міської ради, в межах повноважень, взяти участь у підготовці проектів рішень та розгляді вказаних питань.

4. Головам постійних комісій провести засідання 11 та 12 лютого   2021 року.

Міський  голова                                               О. Корінний