Свято на нашій вулиці. •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 03 •серпня• 2012, 09:34•
             На виконання Програми соціально-економічного розвитку міста депутати Новоукраїнської міської ради 6-го скликання підтримали ініціативу міського голови Олександра Корінного про: «…встановлення дитячих ігрових майданчиків в районі селища Цукрового заводу, по вул. Шевченка (біля будинку № 112…)».

2 серпня 2012 року відбулося урочисте відкриття одного з них, а саме по вул. Шевченка, 112. На відкритті були присутні заступник міського голови Олександр Руденко, секретар міської ради Людмила Вишневецька і депутати міської ради Наталія Петренко та Наталія Канонік. З вітальними словами до присутніх жителів мікрорайону звернулись Людмила Вишневецька та Олександр Руденко, які в своїй промові зазначили, що організація дозвілля дітей є одним з пріоритетних напрямків роботи органів місцевого самоврядування і вони завжди будуть намагатися зробити життя дітей яскравішим і світлішим, щоб кожна дитина росла у комфортних умовах і мала місце для повноцінного відпочинку та розваг на свіжому повітрі.

Слід також зазначити, що окрім коштів міського бюджету, за які було куплено та змонтовано дитячий майданчик, посильну спонсорську допомогу надали ТОВ «Зерновик» (кер. Ігнатенко В.В.), ТОВ «Нива-Н» (кер. Битко Г.О.), ФОП Тюртюбек В.О. та приватні підприємці Донець О.М. і Слюсар І.В., а жителі будинку № 112 облаштували та привели до ладу прилеглу територію, за що їм велика дяка та повага. Тож, спільними зусиллями, мрії нашої дітвори здійснились і свято завітало і на нашу вулицю.

Сподіваємось, що незабаром встановлення таких дитячих майданчиків буде не поодиноким випадком і надалі міська влада буде піклуватись про наших дітей, адже: «Діти – наше майбутнє!»

P.S. А от і перші відгуки: