Краєвиди міста

Розпорядження про проведення чергової четвертої сесії міської ради восьмого скликання •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 12 •січня• 2021, 10:27•

Розпорядження

від  06 січня 2021 року                                                          № 5

Про проведення чергової четвертої сесії

міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту Новоукраїнської міської ради, затвердженого рішенням міської ради  від 24 листопада  2020 року № 6:

1. Скликати  чергову четверту  сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 26 січня 2021 року о 10.00 годині в глядацькій залі міського Палацу культури ʺЮвілейнийʺ із застосуванням  засобів системи ʺРада голосʺ.

2. На порядок денний винести питання:

1) Про звернення депутатів Новоукраїнської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України  щодо неприпустимості зростання цін на електроенергію, природний газ та інші житлово-комунальні тарифи для населення.

2)  Про погодження підписання заяви про спільні наміри щодо співпраці  між Новоукраїнською міською територіальною громадою  та Офісом Радою Європи в Україні.

2) Про прийняття майна у комунальну власність громади та передачу його в господарське відання. передачу в господарське відання майна комунальної власності.

4)  Про включення обʹєктів комунального майна до Переліку другого типу.

5)  Про внесення змін до рішення міської ради  № 1818 від 08 вересня  2020 року "Про затвердження мережі закладів освіти Новоукраїнської міської ради на 2020/2021 навчальний рік".

6) Про затвердження штатної чисельності закладів освіти Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області.

7)  Про структуру відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради з 01 січня 2021 року.

8) Про затвердження плану роботи Новоукраїнської міської ради на  2021 рік.

9)  Про погодження продовження терміну дії контракту з директором

КУ "Центр соціальних послуг Новоукраїнської міської радиʺ.

10) Про структуру виконавчих органів Новоукраїнської міської ради з 01.02.2021 року.

11) Про затвердження базової мережі закладів культури Новоукраїнської міської ради.

12)  Про оптимізацію мережі закладів культури  Новоукраїнської міської ради.

13) Про затвердження Генерального плану міста Новоукраїнка.

14)  Про виконання міського бюджету за 2020 рік.

15)  Про затвердження фінансового забезпечення реалізації на 2021 рік Програми  реформування  і  розвитку житлово - комунального господарства Новоукраїнської міської територіальної громади на 2018-2025 роки.

16) Про розгляд клопотань.

17)  Про внесення  змін до рішення  Новоукраїнської міської ради від   22 грудня 2020 року  № 65 "Про  бюджет  Новоукраїнської  міської територіальної громади на 2021 рік".

18)  Питання землекористування та землевідведення.

3.  Заступникам міського голови, керівникам структурних підрозділів виконкому Новоукраїнської міської ради, в межах повноважень, взяти участь у підготовці проектів рішень та розгляді вказаних питань.

4. Головам постійних комісій провести засідання 21 та 22 січня                       2021 року.

Міський  голова                                                   О. Корінний