Краєвиди міста

Новоукраїнська громада отримала від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) набори для попередження COVID-19 •PDF• •Друк•
••Четвер•, 17 •грудня• 2020, 10:08•

Більше 2000 шкіл по всій Україні отримають від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) набори підтримки у попередженні поширення COVID-19, серед них і заклади освіти Новоукраїнської міської тергромади. Пакунки містять навчально-інформаційні матеріали, за якими діти різного віку будуть в ігровій формі вивчати заходи безпеки під час пандемії.

Окрім цього, до наборів увійшли рекомендації для працівників щодо підтримки безпечного середовища у навчальних закладах, зокрема, інформаційні матеріали з проведення дезінфекції у школах та вдома, надані партнером ЮНІСЕФ - компанією UNILEVER.

“Перерви в освітньому процесі створюють ризики для майбутнього сьогоднішніх учнів. Ми повинні зробити все можливе для того, аби діти могли продовжувати повноцінне навчання. У тому числі, створюючи безпечні умови у школах та навчаючи дітей як можна захиститися від вірусу”, – зазначила Лотта Сильвандер, Голова офісу ЮНІСЕФ в Україні.

Згідно з опитуванням директорів шкіл, яке ЮНІСЕФ проводив на початку навчального року, більше 60% навчальних закладів відчували потребу у навчальних матеріалах для учнів щодо правил безпеки під час пандемії. Лише 50% були упевнені, що зможуть забезпечити школи достатньою кількістю дезінфікуючих засобів для обробки поверхностей. Майже 20% зазначили, що у навчальних закладах постійно не вистачає мила, 40% говорили про нестачу паперових рушників.

У Новоукраїнській громаді заклади освіти продовжують працювати з урахуванням необхідності забезпечення належних протиепідемічних заходів. У режимі очного навчання працюють  Новоукраїнська ЗШ І-ІІІ ступенів №4, Мар'янопільська, Воронівська філії Новоукраїнського НВК №8, філії "Загальноосвітня школа №1", "Загальноосвітня школа №3" Новоукраїнської ЗШ І-ІІІ ступенів №6. У режимі змішаного навчання (режим роботи, за якого учні почергово відвідують заклад освіти для очних занять, решту часу навчаючись дистанційно) працюють Новоукраїнський НВК №8,  Новоукраїнська ЗШ І-ІІІ ступенів №6 та Новоукраїнський НВК «Лідер». Дошкільні та позашкільні заклади працюють у звичайному режимі з дотриманням рекомендацій головного санітарного лікаря.