Рішення виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради № 86 •PDF• •Друк•
••Середа•, 18 •липня• 2012, 14:31•

від 16 липня 2012 року                                       № 86

м. Новоукраїнка

Про відведення місць для розміщення

матеріалів передвиборної агітації в

м. Новоукраїнка

Керуючись Законом України „Про вибори народних депутатів  України“, -

виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Визначити по місту Новоукраїнка наступні місця для розміщення матеріалів передвиборної агітації:

-  по вулиці Леніна перед магазином ФОП  Некрутенка за лінією тротуару ;

- по вулиці Леніна проти ринку від магазину по лінії огорожі загальноосвітньої школи № 6 та житлового будинку;

- по провулку Лікарняному від автобусної зупинки „Райлікарня“ вправо по межі кладовища;

- по вулиці Курчатова, біля міні-ринку вздовж огорожі;

- по вулиці Кірова (район Молдавки) вздовж огорожі заготзбутбази;

- біля одинадцяти виборчих дільниць, визначених на території міської ради, при обов’язковому узгоджені місця розташування з керівниками підприємств, установ та організацій, яким належить приміщення.

2. У зв’язку з відсутністю коштів, передбачених на проведення виборів, у міському бюджеті, рекомендувати суб’єктам проведення передвиборчої агітації за рахунок коштів, виділених їм для цих цілей, встановити у вищевказаних місцях підряд рекламні щити розміром 1,6 м х 0,6 м, які закріплюються на стояках.

3. Після закінчення передвиборної агітації суб’єкти її проведення зобов’язані зняти всі друковані матеріали передвиборної агітації, розміщені на території міської ради.

4. Дане рішення опублікувати на офіційному сайті міської ради та в районній газеті „Новоукраїнські новини“.

Міський голова                                   О. Корінний