Краєвиди міста

Активна молодь – запорука розвитку успішної громади. •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 13 •листопада• 2020, 14:37•

Це точно знають у Новоукраїнській громаді. На підтвердження цих слів представляємо вам проект "Корпорація «MainStream" (посилання на сторінку), який реалізується ініціативною групою «Y-Z» , що складається з представників Парламенту дітей та молоді Новоукраїнської ОТГ та Молодіжної громадської ради, за підтримки виконавчого комітету міської ради, у рамках програми UNICEF "Громада, дружня до дітей та молоді"!

Зазначений проект покликаний підвищити рівень обізнаності дітей та молоді Новоукраїнської ОТГ щодо механізмів управління громадою, а також залучити дітей та молодь до прийняття рішень через введення посад радників на безоплатній основі у структурні підрозділи виконавчого комітету міської ради.

Позаду уже форум-відкриття, під час якого ініціативна група презентувала учасникам проект та наші активні діти і молодь  пройшли перше навчання. Далі було «Світове кафе» - формат спілкування, в ході якого майбутні молодіжні радники дізналися про роботу структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради від їх керівників. При цьому учасники мали змогу визначитись, до діяльності якої структури хотіли би долучитися у ролі радників.

Також активісти, які бажають змінювати свою громаду на краще, отримали порцію нових знань та навичок через серію онлайн тренінгів та вебінарів від досвідчених тренерів. На фінальному етапі учасники отримали посвідчення радників.

Усі заходи проходили з використанням хмарних технологій, що дозволило в умовах карантину безпечно зібрати усіх учасників в одній площині й успішно реалізувати проект.