Краєвиди міста

До уваги користувачів рибогосподарських водних об'єктів! •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 10 •листопада• 2020, 10:52•

На виконання  пункту 1 розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації  від 29  березня 2010 року  № 226-р  та Закону України  "Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів", листа Управління  Державного агентства  рибного господарства  у Кіровоградській  області від 02 листопада 2020 року №3-21/1083-20 необхідно подати звітність фізичним та юридичним особам, що орендують ставки на території громади по формі 1А – риба (річна) "Виробництво продукції аквакультури  за 2020 рік" (наказ Міністерства  аграрної політики та продовольства України від 21 березня 2012 року № 141)  до Новоукраїнської районної державної адміністрації  в термін до 5 січня 2021 року.

Всі звіти  будуть подані до Управління  Державного агентства рибного господарства  у  Кіровоградської області. У разі невиконання норм законодавства  в частині систематичного  неподання орендарями  ставків звітності за формою № 1А – риба (річна) можливе припинення дії договорів оренди.

Форма 1А – риба (річна)