Краєвиди міста

Разом працюємо над створенням комфортної громади •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 10 •листопада• 2020, 10:00•

У Новоукраїнці більшість автобусних зупинок у центрі міста переобладнуються  підприємцями для спільного використання як торгові площі та місця для очікування маршрутного  транспорту.

Користь від передачі таких земельних ділянок в оренду  бізнесу має кілька позитивних аспектів:

1. Це зайнятість населення, адже надання можливості займатись підприємницькою діяльністю у вигідному для цього місці – це забезпечення доходом однієї, а то і кількох родин мешканців нашого міста.

2. Благоустрій території та самої зупинки – силами та коштом підприємців забезпечується комфорт пасажирам та привабливий вигляд малих архітектурних форм, у яких розташовуються торгові місця.

3. Земельні ділянки, які підприємці отримують через прозорий аукціон, приносять дохід бюджету громади.

Тож ще один такий проект реалізовується підприємцем Касьяненко Артемом Івановичем біля центрального ринку. Здобувши право  через аукціон здійснювати підприємницьку діяльність на зазначеній земельній ділянці, підприємець вирішив за власні кошти благоустроїти зупинку, замінивши застаріле та пошкоджене покриття на плиточне.

Не з комерційною метою, а виключно для благоустрою рідного міста, підприємством СТОВ «Степ-Агро» здійснюється реконструкція  тротуару та  укріплення протизсувної стіни на частині вулиці Миколи Вороного. Також на цій території побудовано сходи з тупика Затишного.

Дякуємо усім підприємцям - меценатам за вклад у розбудову нашого міста!

Варто зазначити, що ці роботи підприємці виконують за власні кошти, жодної копійки з міського бюджету на них не використано.