Краєвиди міста

Вітаємо хранителів духовної спадщини з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури і майстрів народного мистецтва. •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 09 •листопада• 2020, 15:28•

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте рідну Україну.

Ми вдячні кожному, хто своєю діяльність примножує культурну спадщину Новоукраїнщини. Ви ті, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Особливо приємно сьогодні привітати лауреатів Міської премії ім. О. Соколенка - людей, які багато років своєю творчістю несуть культуру до кожного серця, кожної душі,  а разом з тим примножують  велич нашого краю – народний аматорський ансамбль танцю "Степівчанка" МПК "Ювілейний" (керівник Сокальський О.В.) та народний аматорський хоровий колектив "Заспів" МПК "Ювілейний" (керівник Білуха Н.М.).

Також міськими нагородами відзначення 11 кращих працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Нехай ніколи не згасає творчий вогник у Ваших серцях!