Краєвиди міста

На протидію поширенню COVID-19 •PDF• •Друк•
••Середа•, 04 •листопада• 2020, 16:03•

4 листопада відбулося позачергове засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Розглянуто такі питання:

1.Про посилення контролю за дотриманням протиепідемічних заходів на території Новоукраїнської ОТГ з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Відповідно до постанови КМУ, рішення Державної комісії з ТЕБ та НС та рішення обласної комісії з ТЕБ та НС, на всій території Кіровоградської області з 02 листопада 2020 року  встановлено "помаранчевий" рівень небезпеки.

На території Новоукраїнської ОТГ додатково до протиепідемічних обмежень, встановлених для "зеленого" та "жовтого" рівня епідемічної небезпеки, забороняється:

- діяльність закладів, що надають послуги з розміщення, крім готелів;

- діяльність спортивних залів, фітнес-центрів, крім спортивних залів, фітнес-центрів, які здійснюють приймання відвідувачів не більше однієї особи на 10 кв. метрів приміщення;

- приймання відвідувачів закладами торговельного (у тому числі в магазинах, що розташовані у торговельно-розважальних центрах) і побутового обслуговування населення, крім випадків забезпечення перебування у приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів торговельної площі;

-діяльність з надання послуг громадського харчування, крім випадків приймання відвідувачів із забезпеченням наповненості не більш як на 50 відсотків посадкових місць у приміщенні закладу. На вході до передбачених цим пунктом закладів, місць проведення заходу, де встановлено обмеження щодо максимальної кількості осіб залежно від площі, розміщуються інформаційні матеріали із зазначенням можливої максимальної кількості відвідувачів. Організатор заходу, власник закладу, який приймає відвідувачів, зобов’язаний контролювати їх кількість та обмежити доступ у разі перевищення допустимої кількості відвідувачів.

-Тимчасово забороняється проведення шляхом перенесення (відтермінування) спортивних, культурних, соціальних, релігійних, розважальних і рекламних заходів на інший період більш сприятливий для проведення без загрози поширення захворювань, спричинених коронавірусом, та до особливого рішення.

2.Про обрання форми навчання у закладах освіти Новоукраїнської ОТГ з урахуванням епідемічної ситуації на відповідній території.

Відповідно до рекомендацій Кабінету Міністрів України у закладах освіти на території Новоукраїнської ОТГ з 02.11.2020 року по 06.11.2020 року проводити навчання за дистанційною формою навчання крім Мар'янопільської та Воронівської філій Новоукраїнськго МНВК и№8. Керівникам закладів освіти неухильно дотримуватись встановлених санітарно-епідемічних вимог в умовах адаптивного карантину.

А також у разі погіршення епідемічної ситуації, вжити заходи щодо продовження дистанційного навчання у всіх закладах освіти на території Новоукраїнської ОТГ.