Краєвиди міста

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 30 •жовтня• 2020, 15:28•

30 жовтня відбулося засідання виконавчого комітету міської ради, на якому погоджено звіт про виконання бюджету Новоукраїнської міської об'єднаної територіальної громади за 9 місяців 2020 року (детальніше тут).

Члени виконавчого комітету проаналізували інформацію про стан обліку та контролю за внесенням орендної плати за землю за 9 місяців 2020 року. Відділом земельних відносин постійно оновлюється електронна база даних обліку орендної плати за землю – реєстр орендарів земельних ділянок, розташованих на території Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади за користування земельними ділянками комунальної та державної власності, від яких надходить сплата до міського бюджету.

На 01 жовтня 2020 року обліковується  715 договорів оренди із загальною площею 5 168,12 га  земель сільськогосподарського призначення, земель промисловості, комерційного використання, водного фонду, житлової та громадської забудови.

Нарахована орендна плата за користування земельними ділянками в 2020 році становить 14 110 200 грн., з них: від фізичних осіб 2 071 800 грн., від юридичних осіб 12 038 400 грн.

За даними відділу бюджетного забезпечення та бухгалтерського обліку станом на 01.10.2020 року надійшло орендної плати до бюджету Новоукраїнської міської ОТГ у сумі: 11 604 049,41 грн.,  що становить 82,24 % від нарахованих сум орендної плати в 2020 році, із них: від фізичних осіб в сумі 1 745 180,28 грн., від юридичних осіб в сумі 9 858 869,13 грн.

Виконком затверджено акт технічного стану житлового будинку на території Новоукраїнської ОТГ та акт комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам.

Крім того, у новій редакції затверджено титульний список на капітальні видатки бюджету Новоукраїнської міської об'єднаної територіальної громади на 2020 рік.

Виконавчим комітетом прийнято рішення про відзначення кращих працівників культури та майстрів народного мистецтва міськими нагородами з нагоди відзначення професійного свята.

Також розглянуто ряд питань опіки та піклування. По кожному з них прийняте відповідне рішення.