Краєвиди міста

Міні-проекти конкурсу «Влада і громада – разом!» це не тільки створення нових локацій, а й удосконалення уже діючих. •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 30 •жовтня• 2020, 14:30•

Не зупинилися на досягнутому ГО «Відвага» (кер. Антон Слюсаренко) та ІГ «Діти наше майбутнє» (кер. Ірина Трофименко):

-                     Громадська організація "Новоукраїнський міський військово-патріотичний клуб "Відвага" в рамках проекту "Влада і громада – разом!" встановили вентиляційну систему та троє дверей  в спортивному залі, який знаходиться в підвалі багатоквартирного будинку по вул. Толстого, 3. Тепер відвідувачі зможуть займатися у більш комфортних умовах.

-                     А ініціативна група мікрорайону «П’ятихатки»  на дитячому майданчику додатково встановили  руколаз, турнік,  брусся та два вуличних тренажери. Створення умов для занять спортом дає можливість виховувати здорову націю. Відтепер, завдяки спільним зусиллям влади й громади, школярі та молодь мікрорайону у вільний час віддаватимуть перевагу заняттям спортом на майданчику, тим самим зміцнюючи своє здоров’я.

Такі проекти підтверджують, що конкурс дійсно потрібний жителям нашої громади і вони не розчаровані його реалізацією. Цього року це останні міні-проекти, але ми впевнені, що у 2021 році буде ще більше заявок з ще крутішими ідеями.