Краєвиди міста

Вітаємо з Днем працівників соціальної сфери! •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 30 •жовтня• 2020, 11:17•

Перша неділя листопада – день, коли ми можемо висловити свою вдячність працівникам соціальної сфери. Ваше самовіддане служіння обраній справі – винагороджуються вдячністю і повагою людей, яким ви допомагаєте долати життєві труднощі, додаєте віри і впевненості  у завтрашньому дні.

Саме з цієї нагоди у комунальній установі «Центр соціальних послуг Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області» заступник міського голови Людмила Білокоз вручила Грамоти міської ради Ользі Короп, Оксані Сопільник, Тетяні Нестеренко та Подяку Новоукраїнського міського голови Валентині Степанцовій.

А також привітала усіх працівників цієї професії: «Мабуть, жодна інша професія не вимагає від людини настільки безмежного гуманізму, співчуття, терпіння і віри в людей, як праця працівника соціальної служби. Ви приходите на допомогу тим, хто її потребує найбільше. Тут не може бути випадкових людей, це - праця за покликанням. Вона по плечу тільки обраним, тим, хто цілком віддає себе турботі про інших.  У цей день хочеться сказати спасибі кожному соціальному працівнику за щоденну нелегку працю. Нехай заслужена повага від людей надає вам сили, нехай все намічене виконується».

Щира подяка усім працівникам соціальної сфери за доброту, терпіння та любов до людей. Ви робите велику і потрібну справу. Зі святом!