Краєвиди міста

Бійці 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини отримали формовий одяг від Новоукраїнської міської ради •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 23 •жовтня• 2020, 14:56•

22 жовтня бійці 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини УДНС України у Кіровоградській області отримали зручний формовий одяг від Новоукраїнської міської ради.

Секретар міської ради Людмила Вишневецька вручила вогнеборцям 55 комплектів формового одягу та 55 зимових курток загальною вартістю 98 тис. грн. Також Людмила Дмитрівна зазначила: «Ми вдячні Вам за спокій у нашій громаді,  за те, що у надзвичайних ситуаціях жителі нашої громади можуть сховатися за вашими спинами. У свою чергу, ми і надалі будемо допомагати вам , коли це буде потрібно.  Бажаю Вам міцного здоров'я, всіляких гараздів та побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Господь Бог оберігає вас від усіх негараздів».