Повідомлення про оприлюднення проектів документів державного планування та звітів про стратегічну екологічну оцінку •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 12 •жовтня• 2020, 08:41•

1. Повна назва документів державного планування:  План соціально-економічного розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2023 роки та Програма соціально-економічного та культурного розвитку  Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Новоукраїнська міська рада Кіровоградської області.

3. Процедура громадського обговорення:

дата початку та строки здійснення процедури відповідно до ст. 12 Закону України "Про стратегічну екологічну оцінку" громадське обговорення звітів про стратегічну екологічну оцінку проектів  Плану соціально-економічного розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2023 роки та Програми соціально-економічного та культурного розвитку  Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік розпочато з дня його оприлюднення, а саме 15 жовтня 2020 року на сайті Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області та триватиме до 15 листопада 2020 року.

способи участі громадськості: громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до звітів про стратегічну екологічну оцінку та проектів документів державного планування. Усі зауваження і пропозиції, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, адреса: Новоукраїнська міська рада Кіровоградської області,  вул.Покровська, 70, м.Новоукраїнка, 27100 або в електронному вигляді на електронну адресу: sekretar@nu-rada.gov.ua. Відповідальна особа: Стецюренко Вікторія Олегівна (05251) 2-16-36.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів – з 15 жовтня 2020 року до 15 листопада 2020 року.

Проекти документів розміщені на сайті Новоукраїнської міської ради (рубрика "Оголошення").

Звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту  Плану соціально-економічного розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2023 роки

Звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку  Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік