Усі професії – від Вчителя, а Вчитель – професія від Бога… •PDF• •Друк•
••Четвер•, 01 •жовтня• 2020, 14:09•

Щороку, у першу неділю жовтня, вся країна вітає освітян із професійним святом. Це день, у який відзначаються роль і заслуги працівників сфери освіти – у процесі якісного навчання на всіх рівнях, а також їхній неоціненний внесок у розвиток суспільства.

Напередодні, у МПК «Ювілейний»,  відбувлися урочистості з ногоди Дня вчителя.  Під час яких працівників освіти привітав Новоукраїнський  міський голова Олександр Корінний: «Вітаю усіх з цим, дійсно, визначальним святом. Величезна вам подяка за працю, за те, що ви завжди сумлінно виконуєте свою роботу. Коли сьогодні наші молоді вчителі досягають вагомих результатів, ми розуміємо, що їм допомагають досвідчені педагоги. Бажаю вдячних учнів і батьків, які завжди будуть вітатися та довго дякувати вам за багаторічну працю».

Олександр Олександрович вручив нагороди працівникам, які «горять» своєю професією. Міську премію імені Василя Сухомлинського вручили Тетяні Тітенко, Тетяні Литовці та Ірині Рублі.  Почесною Грамотою Новоукраїнської міської ради нагородили Людмилу Гордієнко, Ларису Мурмуєнко, Наталію Слюсаренко, Світлану Степанову та Людмилу Коваленко.  Грамотою Новоукраїнської міської ради нагороджено Ларису Чіпляку, Тетяну Котик, Тетяну Стрембей, Олену Лутікову. Ряду педагогів було вручено інші відзнаки.

Святкову атмосферу створював пісні у виконанні Наталії Білухи, Павла Олійника, Володимира Фулги, Наталії Петренко. Не вщухали оплески і після танцю від колективу дошкільного навчального закладу № 5.

Дякуємо освітянам за  щоденну працю. Високо цінуємо щедрість ваших люблячих сердець, ваше терпіння і розуміння, відданість справі і любов до своїх учнів! Бажаємо міцного здоров’я, бадьорості тіла і духу, радості від вашої нелегкої праці та усіляких успіхів в особистому житті! Нехай вас оточують повага і любов, доброзичливість і милосердя, життєрадісність і наша подяка!