Оголошення •PDF• •Друк•
••Середа•, 30 •вересня• 2020, 16:02•

Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області, відповідно до розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 28.12.2019 №1266-р «Про організацію навчання керівного складу та фахівців з питань цивільного захисту області у 2020 році»  та з метою належного функціонування територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту області та організації функціонального навчання з питань цивільного  захисту та пожежної безпеки у 2021 році, продовжує роботу та відбір заявок:

-         на функціональне навчання осіб керівного складу та фахівців органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування яке проводиться відповідно до державного замовлення за рахунок коштів державного бюджету.

-         функціональне навчання суб’єктів господарювання у сфері цивільного захисту проводиться з відривом від виробництва, із збереженням заробітної плати. Форма навчання платна відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.10.2013 року № 819 п.19 «Функціональне навчання суб’єктів господарювання проводиться за контрактом за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб».

Заявки надавати до навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області за адресою: м Кропивницький вул. Покровська, 4,  тел.факс (0522) 32-11-55 або до навчально-консультаційного пункту міста Новоукраїнка НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області тел. 0668764434