Інструменти громадської участі Новоукраїнської ОТГ: де шукати і як вони працюють? •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 28 •вересня• 2020, 08:07•

Основами сталого розвитку громади є прозорість та відкритість влади з одночасною громадською активністю жителів. А ефективний діалог та подальша згода в питаннях життєдіяльності громади — фундамент її розвитку.

Для налагодження такої взаємодії у Новоукраїнській ОТГ існують  інструменти громадської участі — методи та засоби, що дають можливість жителям громади впливати на ухвалення рішень органів місцевого самоврядування (ОМС).

Як користуватися своїм правом на участь?

-          Відвідувати громадські слухання і публічні консультації, подавати е-петиції, звернення, пропозиції

-          Брати участь у конкурсі міні-проектів розвитку Новоукраїнської міської територіальної громади «Влада і громада – разом!»

-          Залучати інших мешканців та мешканок до участі у житті громади

Де дізнатися більше?

-          На офіційному сайті Новоуркаїнської міської ради у рубриці «Інструменти участі Новоукраїнської ОТГ» https://cutt.ly/SfB0j2m