Розпорядження про скликання позачергового засідання виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 15 •вересня• 2020, 16:05•

Розпорядження

від 14 вересня 2020 року                                                                        № 144

Про скликання позачергового

засідання виконавчого комітету

Новоукраїнської міської ради

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42, статті 53 Закону України
"Про місцеве самоврядування в Україні", керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2020 року № 515 "Порядок та умови надання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа"), :

1. Скликати позачергове засідання виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради 17 вересня 2020 року о 09 год. 30 хв. в приміщенні виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради, за адресою: м. Новоукраїнка, вулиця Покровська, 70.

2. До порядку денного засідання внести питання:

1) про затвердження рішення комісії з питань використання субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа;

2) про нагородження тощо.

3. Керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету міської ради Богдановій Л.М. довести дане розпорядження до відома членів виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради та керівників виконавчих органів міської ради та інших зацікавлених осіб.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Заступник міського голови                                     О. Руденко