"Цифрова трансформація: Бізнес. Влада. Суспільство": Муніципальний інвестфорум "TIME to INVEST" запрошує •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 15 •вересня• 2020, 14:46•

Темою чергової галузевої сесії Муніципального інвестиційного форуму "TIME to INVEST" стане розвиток цифрового суспільства:  "Цифрова трансформація: Бізнес. Влада. Суспільство".

Міська рада Кропивницького організує роботу інвестфоруму   02 жовтня 2020 року в рамках ділової програми Міжнародної агропромислової виставки "AgroExpo – 2020".

Захід відбудеться у  конференц-залі виставкового комплексу із 10.00 по 12.00.

Модератором галузевої сесії виступить Вікторія Талашкевич, координаторка громадської організації "Прес-клуб реформ".

Метою форуму є популяризація ролі цифрового суспільства у сучасному світі, обговорення змін принципів державного управління та ведення бізнесу, які спричиняє цифрова трансформація.

Питання для  обговорення:

• що таке цифрова трансформація, які основні вектори її розвитку;
  • влада-громада: електронне спілкування;
  • українські приклади цифрової трансформації: бізнес-моделі та продукти;
  • як збільшити операційну ефективність бізнесу за рахунок технологій і побудувати міст між компанією та споживачем;
  • як забезпечити відповідний рівень безпеки "критичних" для громадян і держави електронних сервісів.

Запрошуємо до участі всіх, кому цікава тема діджиталізації. Вам буде особливо цікаво, якщо Ви:

• є представником компанії приватного сектору або державної установи та прагнете провести цифрову трансформацію у своїх організаціях;
  • є представником комунальної установи та хотіли б запровадити сучасні онлайн сервіси у своїх закладах;
  • є провідними фахівцями з цифрових технологій та бажаєте ділитися власними знаннями і секретами успіху.

Захід є відкритим, участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації: https://cutt.ly/Pd5Wzh0.

Не втрачайте можливість поринути у цифровий простір, обмінятись досвідом та знайти нові рішення для впровадження своєї діяльності, ознайомитись з експозиціями найбільшої в Україні виставки "AgroExpo" та фольклорними традиціями Кіровоградщини під час проведення "Покровського ярмарку".

У разі виникнення питань, телефонуйте до департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Міської ради міста Кропивницької за номером: +38 (0522) 35 61 51 або пишіть на e-mail: ekonomika@krmr.gov.ua.

Будемо раді бачити Вас серед гостей та учасників заходу.