••Понеділок•, 14 •вересня• 2020, 08:16•

З метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості Новоукраїнська міська об’єднана територіальна громада повідомляє про початок громадського обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту Плану соціально-економічного розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2023 роки. Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту Плану соціально-економічного розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2023 роки розміщено на веб-сайті Новоукраїнської міської ради (рубрика "Оголошення"). Строк громадського обговорення заяви та надання зауважень і пропозицій до неї – 15 (п'ятнадцять) днів з дати оприлюднення даної публікації. Зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту Плану соціально-економічного розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2023 роки надсилати відділу регіонального розвитку, економіки і торгівлі виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради на адресу: вул.Покровська, 70, м.Новоукраїнка, 27100 або в електронному вигляді на електронну адресу: sekretar@nu-rada.gov.ua.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту Плану соціально-економічного розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2023 роки.