«Літературна Новоукраїнщина» - альманах, який ще багато років буде прославляти рідний край •PDF• •Друк•
••Четвер•, 10 •вересня• 2020, 15:01•

Щороку міні-проекти, реалізовані у конкурсі «Влада і громада – разом!», дарують нашій громаді яскраві локації для відпочинку, корисного дозвілля, культурного розвитку.  Поетична збірка «Літературна Новоукраїнщина»  започатковано та підготовлено до випуску центральною бібліотекою міста, літературною студією «Ранок» та громадською організацією ІОДЦ «Духовність».

Літературний альманах складається з п’яти розділів:  І.Новоукраїнщино! Шану тобі співаємо! ІІ. Вітчизни дочки і сини (громадянська лірика). ІІІ. «Затамуй на мить бентежний подих!…» (Лірика). ІV. Новоукраїнський гумор. V. Літературна ретроспектива «Гортаючи газет пожовклі сторінки…»

До видання увійшли поетичні та музичні доробки земляків про рідний край, рідне місто та Новоукраїнщину. Також тут містяться короткі біографічні відомості про авторів, довідки з історії краюта творчості митців, ноти пісень на твори земляків.

Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний подякував усім, хто долучився до створення збірки, яка стала чудовим подарунком до Дня міста - «Ще один міні-проект реалізовано! Цього разу свою ідею втілили в життя поети! А їх ідея стала ще і подарунком рідному місту з нагоди 250-річчя від дня його заснування! Вітаю 40 авторів, які увійшли до альманаху, і дякую їм за чудовий подарунок!»