У Новоукраїнській громаді продовжується встановлення сучасних світлодіодних знаків біля закладів освіти •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 01 •вересня• 2020, 15:16•

Для покращення безпеки дорожнього руху, за кошти міського бюджету було встановлено дорожні знаки із світлодіодним підсвіченням на відрізках доріг з інтенсивним пішохідним та транспортним рухом: біля КЗДО «Ромашка» по вул. Покровська та біля Новоукраїнської ЗШ №4 по вул. Толстого.

Такі знаки вже встановлені біля Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 6, Філії "Загальноосвітня школа №3" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І - ІІІ ст. № 6, Новоукраїнського НВК "Загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови - гімназія "Лідер",  Новоукраїнського НВК № 8 "Ліцей - заклад дошкільної освіти", між школою № 6 та спортивними майданчиками по пров. Ковальському та між центральним стадіоном та ЦДЮТ «Зоріт» по вул. Гіталова.

Нещодавно у Новоукраїнській громаді було оновлено дорожню розмітку, що є важливим елементом дорожнього руху.

Довідково:

Дорожній знак “Пішохідний перехід” відноситься до групи інформаційно-вказівних знаків. Він призначений для інформування та попередження учасників дорожнього руху про наявність пішохідного переходу. Світлодіодний знак є двостороннім та виготовляється з внутрішнім освітленням .

Основною перевагою світлодіодного знака є хороша помітність незалежно від погодних умов і часу доби. Такий знак є енергоефективним. Крім того, дорожній знак з підсвічуванням, добре видно з різних кутів зору і на максимальній дистанції, на відміну від стандартного знака, який видно тільки при попаданні світла фар автомобілів що наближаються.