Розпорядження про проведення чергової шістдесят четвертої сесії міської ради восьмого скликання •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 01 •вересня• 2020, 13:26•

Розпорядження

від  31 серпня  2020 року                                                                      № 134

Про проведення чергової шістдесят четвертої

сесії міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту Новоукраїнської міської ради, затвердженого рішенням міської ради  від 10 грудня 2019 року № 1510:

1. Скликати  чергову шістдесят четверту сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 08 вересня 2020 року о 10.00 годині у великому залі міського Палацу культури ʺЮвілейнийʺ із застосуванням технічних засобів системи ʺРада голосʺ.

2. На порядок денний винести питання:

1)  Про передачу майна комунальної власності.

2)  Про структуру виконавчих органів Новоукраїнської міської ради з 10 вересня 2020 року.

3)  Про впорядкування умов оплати праці працівників центру соціальних служб для сімʹї, дітей та молоді виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

4) Про продовження договору оренди з ФОП Рубля І.В.

5)  Про надання згоди на укладення договору оренди з Південно-Східним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції.

6)  Про внесення змін до штатної чисельності закладів освіти.

7)  Про затвердження мережі закладів освіти  Новоукраїнської міської ради на 2020/2021 навчальний рік.

8)  Про утворення комунального закладу "Новоукраїнський центр професійного розвитку педагогічних працівників" Новоукраїнської міської ради.

9) Про затвердження штатної чисельності  КЗ "Новоукраїнський центр професійного розвитку педагогічних працівників" Новоукраїнської міської ради.

10) Про затвердження Порядку проведення конкурсу на посаду директора та педагогічних працівників комунального закладу "Новоукранський центр професійного розвитку педагогічних працівників" Новоукраїнської міської ради.

11)  Про затвердження прогнозу бюджету Новоукраїнської міської обʹєднаної територіальної громади на 2022-2023 роки.

12)  Про внесення змін до фінансового забезпечення реалізації Програми  реформування  і  розвитку житлово - комунального господарства Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки.

13)  Про розгляд клопотань.

14) Про внесення змін до рішення Новоукраїнської міської ради від 20.12.2019 року № 1538  ʺПро бюджет  Новоукраїнської міської об′єднаної територіальної громади  на 2020 рікʺ.

15) Питання землекористування та землевідведення.

3.  Секретареві міської ради, заступникам міського голови, спеціалістам міськвиконкому в межах повноважень взяти участь у підготовці проектів рішень та розгляді вказаних питань.

4. Головам постійних комісій провести засідання 03 та 04 серпня                       2020 року.

Міський  голова                                                                                    О. Корінний