У Новоукраїнській громаді реалізовується проект для жінок-підприємиць та самозайнятих осіб «Я зможу!» •PDF• •Друк•
••Четвер•, 13 •серпня• 2020, 08:02•

Унікальна подія відбулася у Новоукраїнській міській ОТГ. Протягом трьох днів, 5-7 серпня, для жінок, які займаються бізнесом, є самозайнятими особами або тільки планують власну справу проходив тренінг «Розвиток навичок ведення бізнесу онлайн» у рамках проекту «Я зможу!» Українського Жіночого Фонду, організований громадською організацією «Територія успіху».

Щодня учасниці отримували порцію нових знань від успішних тренерів-практиків, які розповідали про онлайн інструменти просування продажів товарів та послуг, а також розбиралися з тим, що таке маркетинг. І звісно ж, учасниці тренінгу практично вчилися створювати бізнес-план для своєї справи.

Отож, трохи детальніше про ці захопливі дні:

День перший!

Представниця Всеукраїнської громадської організації малого і середнього бізнесу "Фортеця", фундаторка "Асоціації жінок України "Дія". Кропивницький", бізнес- тренерка, підприємиця Юлія Шкурупій вчила учасниць «смачно» представляти свій продукт, визначати цінності та унікальності власного товару та послуги. Адже саме правильна подача змушує потенційних покупців зупини свій погляд на пропонованому товарі чи послузі.

Також дівчата вчилися робити SWOT-аналіз. Навички володіння такою методикою  надзвичайно важливі для людей, які пов’язані з бізнесом, адже вона передбачає аналіз сильних та слабких сторін, можливостей та ризиків. Вивчали дієві тактики і стратегії реалізації товарів і послуг.

День другий!

Ольга Мельстер -  майстриня, яка успішно розвиває власний бізнес по виготовленню та продажу пряників, розповідала як вести бізнес-сторінки у соціальних мережах. Адже у сучасному світі це один із найефективніших каналів комунікації. Правильна подача тексту, акценти, слова, які варто використовувати, а які треба назавжди забути, ефективна реклама, визначення цільової аудиторії, оформлення сторіс, ефективні прямі ефіри – усе до найменших дрібниць аналізували під час тренінгу. Крім того, учасниці практикували дієві методи просування в Інстаграм та Фейсбук.

День третій!

Дівчата сповнені сил та енергії готові до втілення своїх неймовірних ідей. Саме цього дня було найбільше практики – учасниці вчилися створювати бізнес-план для своєї справи. Зокрема, аналізували та планували фінансовий стан, розбиралися з чого складається собівартість і як її розрахувати.

Та на цьому співпраця тренерів з учасницями не завершилася. Створено групу у соціальних мережах, де учасниці продовжують спілкування із спікерами, які допомагають у створенні бізнес-планів. Незабаром дівчата представлять свої роботи на zoom-конференції менторам, а потім спробують втілити їх на території нашої громади.

Новоукраїнська ОТГ – громада можливостей, які треба просто відкривати для себе. Постійні тренінги для активних та ініціативних жителів – це добра практика, яка приносить позитивні результати.