Рухаємося вперед! Розпочато практичну частину реалізації проекту «Скверу на Соборній» •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 10 •серпня• 2020, 14:17•

У «Сквері на Соборній», на який так чекають жителі Новоукраїнської громади, розпочато роботи з підготовки території парку. Наразі проводиться демонтаж залишків металоконструкцій колишніх каруселей, лавок, урн, бордюрів, залишків асфальтного покриття та приміщення колишнього гаража. Наступним кроком буде вирівнювання грунту, планування території, прокладання комунікацій – водопостачання та водовідведення, підземних електричних мереж.

Також відбувається встановлення відеоспостереження, яке дасть можливість усім охочим у реальному часі в онлайн режимі спостерігати за реалізацією зазначеного проекту в нашій громаді.

У майбутньому це буде сучасна відкрита локація для проведення міських заходів та відпочинку жителів й гостей громади з стаціонарною сценою, пішохідним фонтаном, дитячими майданчиками, комфортними зонами відпочинку, вбиральнею, ятками для торгівлі тощо.

Варто зазначити, що ініціатива створення Скверу протягом 2018-2019 років була в ТОПі ідей жителів під час громадських слухань, масових та тематичних заходів, опитувань.