Розпорядження Про проведення чергової шістдесят третьої сесії міської ради восьмого скликання •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 03 •серпня• 2020, 10:21•

Розпорядження

від  31 липня  2020 року                                                                      № 120

Про проведення чергової шістдесят третьої

сесії міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту Новоукраїнської міської ради, затвердженого рішенням міської ради  від 10 грудня 2019 року № 1510:

1. Скликати  чергову шістдесят третю сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 18 серпня 2020 року о 10.00 годині у великому залі міського Палацу культури ʺЮвілейнийʺ із застосуванням технічних засобів системи ʺРада голосʺ.

2. На порядок денний винести питання:

1)  Про прийняття майна у комунальну власність об’єднаної територіальної громади та передачу його в господарче відання КУ "Центр соціальних послуг Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області".

2)  Про затвердження Положення про оренду комунального майна Новоукраїнської міської обʹєднаної територіальної громади.

3)  Про внесення змін до додатку до рішення міської ради від 22.05.2020 року № 1694.

4) Про затвердження обʹєктів комунальної власності, включених до переліку  другого типу у новій редакції.

5)  Про звільнення від  сплати орендної плати за комунальне майно у період дії карантину та обмежувальних заходів.

6)  Про затвердження передавальних актів.

7) Про затвердження Програми розвитку культури на території Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2024 роки.

8)  Про затвердження базової мережі закладів культури Новоукраїнської міської ради.

9) Про внесення змін до штатної чисельності закладів загальної середньої освіти.

10) Про утворення комунального закладу "Новоукраїнський центр професійного розвитку педагогічних працівників" Новоукраїнської міської ради.

11)  Про затвердження штатної чисельності  КЗ "Новоукраїнський центр професійного розвитку педагогічних працівників" Новоукраїнської міської ради.

12) Про затвердження Порядку проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу "Центр професійного розвитку педагогічних працівників"  Новоукраїнської міської ради.

13)  Про затвердження робочої групи з питань формування бюджету Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік та прогнозу бюджету на 2022-2023 роки в новій редакції.

14) Про затвердження звіту про виконання бюджету Новоукраїнської міської об′єднаної територіальної громади  за І півріччя 2020 року.

15)  Про використання коштів комунальним некомерційним підприємством ʺЦентр первинної медико-санітарної допомогиʺ Новоукраїнської районної радиʺ, виділених з міського бюджету  протягом І півріччя 2020 року.

16)  Про розгляд клопотань.

17) Про внесення змін до рішення Новоукраїнської міської ради від 20.12.2019 року № 1538  ʺПро бюджет  Новоукраїнської міської об′єднаної територіальної громади  на 2020 рікʺ.

18)   Звіт про роботу міських комунальних підприємств за І півріччя 2020 року.

19) Питання землекористування та землевідведення.

3.  Секретареві міської ради, заступникам міського голови, спеціалістам міськвиконкому в межах повноважень взяти участь у підготовці проектів рішень та розгляді вказаних питань.

4. Головам постійних комісій провести засідання 13 та 14 серпня                       2020 року.

Міський  голова                                                                                    О. Корінний