Допомагай приймати ефективні рішення всією громадою! •PDF• •Друк•
••Середа•, 29 •липня• 2020, 09:55•

У Новоукраїнській громаді тривають публічні консультації щодо заходів, які хотіли б бачити жителі ОТГ у День незалежності України. Протягом попередніх десяти днів мешканці громади мали змогу через офіційний сайт міської ради та соціальні мережі  висловити думку щодо заходів у день  відзначення головного свята держави, а також ознайомитись із інструментами участі громадськості у прийнятті рішень та віддати свій голос за той спосіб, який на їх думку є найбільш доступним та зрозумілим для використання.

Цього тижня на вулиці населених пунктів громади вийшли волонтери з числа ініціативної молоді, громадських організацій та працівники виконавчого комітету міської ради, які не лише проводили опитування стосовно святкових заходів, а й роз’яснювали про суть механізмів участі громадськості в прийнятті рішень, способи їх ініціювання та проведення.

Наступними етапами інформаційної кампанії будуть зустрічі з громадськими активістами та представниками органів влади щодо підсумків опитувань, напрацювання пропозицій щодо використання інструментів участі та обговорення  Дорожньої карти підвищення ефективності залучення громадян та підтримки громадських ініціатив Новоукраїнської міської об'єднаної територіальної громади на 2020-2023 роки.

Зазначені заходи здійснюються у рамках  програми DOBRE «Голос громади у місцевому самоврядуванні».