Краєвиди міста

Рішення № 1630 "Про припинення оренди комунального майна" •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 27 •липня• 2020, 14:28•

РІШЕННЯ

від 10 березня 2020 року                                                               № 1630

м. Новоукраїнка

Про припинення оренди

комунального майна

Керуючись статтею 25, частиною 5 статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування  в  Україні",  розглянувши  заяву  голови громадської організації "Учасники АТО Новоукраїнської громади "Сила в єдності", клопотання директора міського палацу культури "Ювілейний" (вх. № 591/02-22  від 21.02.2020 року), -

міська рада

ВИРІШИЛА:

1.     Дати згоду на дострокове припинення договору оренди нерухомого майна (дискотечної зали міського палацу культури "Ювілейний") громадською організацією "Учасники АТО Новоукраїнської громади "Сила в єдності" у зв’язку з добровільною відмовою.

2.  Доручити відділу культури і туризму виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради припинити дію договору оренди громадською організацією "Учасники АТО Новоукраїнської  громади "Сила в єдності" комунального майна – дискотечної зали загальною площею 341,5 кв.м в будівлі МПК  "Ювілейний", розташованого за адресою: м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 55.

Міський голова                                                                                 О. Корінний