•Банер•
•Банер•
Гімнастика для мізків •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 21 •липня• 2020, 15:43•

20-21 липня відбулися змагання Відкритої першості Новоукраїнської ОТГ з шахів та шашок.

У шахматному турнірі взяло участь 9 вихованців Новоукраїнської  ДЮСШ  та 11 дорослих.

Серед «пішачків» кращими виявилися Саша Гриценко, Софія Опря, Давид Гудалін, Владислав Луцаєвський, Микола Крайній, Артем Ніколенко. Порадував своєю грою і 6-річний Євген Ніколенко.

В запеклій боротьбі поміж дорослих перемогу святкував гість з с.Глодоси Микола Паскарь, котрий потіснив Василя Пирогова, Володимира Хахалєва та Петра Ковальчука.

Гамірно було у сквері біля Алеї Героїв і 21 липня, де юні любителі шашок теж потішили своїх вболівальників гарною грою. Треті та другі місця відповідно вибороли Богдан Мунтян, Владислав Луцаєвський та Андрій Куртушанов, Софія Опря. А переможцями у двобоях стали Саша Гриценко та Ілля Христиченко.

12 досвідчених шашкістів показали свою вправність і результативну гру. Призерами стали Василь Пирогов та Валерій Бойко, а перше місце здобув Іван Руднєв. Знову була недосяжною Людмила Єпіфанова.

Призерів та переможців змагань привітав міський голова Олександр Корінний і вручив кожному учаснику почесні грамоти, медалі та кубки.

Подарунковими сертифікатами, солодкими смаколиками порадували дітей і дорослих любителі спорту нашої громади.

Шанувальники розумових ігор на цьому не зупиняються і готуються до наступних турнірів!

e-max.it: your social media marketing partner