Про скликання засідання виконавчого комітету •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 21 •липня• 2020, 08:02•

Розпорядження Новоукраїнського міського голови  від 17 липня 2020 року № 113 Про скликання засідання виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

1. Скликати засідання виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради 24 липня 2020 року о 10.00 год. в приміщенні виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради, за адресою: м. Новоукраїнка, вул. Покровська, 70.

2. До порядку денного засідання внести питання:

1) про підсумки виконання бюджету Новоукраїнської  міської об'єднаної територіальної громади за 1 півріччя 2020 року;

2) про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення 5-ї річниці створення Новоукраїнської ОТГ та 250-ї річниці з Дня заснування міста Новоукраїнка;

3) про затвердження положення про міську комісію з питань захисту прав дитини у новій редакції;

4) про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради у І півріччі 2020 року;

5) про стан виконавської дисципліни у структурних підрозділах виконавчого комітету міської ради в І півріччі 2020 року;

6) про стан обліку та контролю за внесенням орендної плати за землю за перше півріччя 2020 року;

7) про звичайну виборчу дільницю на постійній основі № 350465;

8) питання опіки та піклування;

9) розгляд заяв, клопотань (в разі надходження) тощо.

3. Керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету міської ради Богдановій Л.М. довести дане розпорядження до відома членів виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради та керівників виконавчих органів міської ради та інших зацікавлених осіб.

4. Керівникам виконавчих органів забезпечити вчасну та якісну підготовку проектів рішень виконавчого комітету.

5. Членам виконавчого комітету міської ради, посадовим особам виконавчого комітету міської ради, що забезпечуватимуть проведення засідання виконавчого комітету, перебувати в засобах індивідуального захисту (респіратор, захисна маска, в тому числі виготовлені самостійно).

6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                                       О. Корінний