Про скликання позачергового засідання виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 21 •липня• 2020, 07:53•

Розпорядження Новоукраїнського міського голови  від 17 липня 2020 року № 112 Про скликання позачергового засідання виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42, статті 53 Закону України
"Про місцеве самоврядування в Україні", керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2020 року № 515 "Порядок та умови надання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа"):

1. Скликати позачергове засідання виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради 21 липня 2020 року о 10.00 год. в приміщенні виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради, за адресою: м. Новоукраїнка, вул. Покровська, 70.

2. До порядку денного засідання внести питання:

1) про створення місцевої комісії для формування пропозицій щодо потреби в субвенції за напрямами, передбаченими пунктом 4 Порядку та умов надання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

3. Керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету міської ради Богдановій Л.М. довести дане розпорядження до відома членів виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради та керівників виконавчих органів міської ради та інших зацікавлених осіб.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                                       О. Корінний