Казка у Новоукраїнській громаді •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 13 •липня• 2020, 13:55•

Жителі Новоуркраїнської ОТГ поринули у чарівний світ казки. І це не сценарій якогось фільма – це реальність. Як таке можливо? Дуже просто, адже на території нашої громади тепер є місце, де справжня казка ожила. Ініціативна група жителів селища цукрового заводу (керівник - Тетяна Скуртова) реалізувала міні-проект "Еко-казка "Зернятко" під відкритим небом" в рамках конкурсу «Влада і громада – разом!». Садові фігури, квіти, ялинка, зручні місця для відпочинку – тепер зустрічають жителів та гостей громади при в'їзді до селища цукровий завод.

Чи потрібний цей міні-проект? Про це красномовно кажуть факти. Близько сотні активних людей працювало над створенням цієї локації - працівники Новоукраїнського ЖКП, КЗДО «Зернятко», батьки вихованців садочка, жителі мікрорайону, благодійник. Кожен допомагав по-різному: словом, ділом чи гривнею, але всякий внесок був цінним. Ще більше жителів  з різних куточків громади прийшли на свято аби весело провести час і отримати купу задоволення від побаченого.

Цей проект – це ще один приклад успішної співпраці влади, ініціативних жителів та меценатів. Допомога кожного стала частинкою великого пазла, який в результаті склався у привабливе місце, де можна відпочини та зробити гарні світлини на згадку про Новоукраїнщину.