Життя - це рух, рух - це спорт! •PDF• •Друк•
••Середа•, 01 •липня• 2020, 09:11•

27 червня на сільському стадіоні с.Звірівка, яке входить до складу Новоукраїнської ОТГ, у рамках святкування Дня села були проведені спортивні змагання. Зокрема, відкритий Кубок з футболу, змагання з настільного тенісу та пляжного волейболу.

Місця у футбольному турнірі були розподілені таким чином: ІІІ місце зайняли змагань – «Піщаний Брід» (Добровеличківський р-н), ІІ місце – ФК «Ноксен» (с.Злинка), а володарями перехідного Кубку стала місцева команда ФК «Звірівка». На жаль, рівнянський «Еней» до трійки призерів цього разу не потрапив.

Кращими гравцями Кубку було визначено гравців: Манойленко Дмитро, Мерзалієв Валентин (ФК «Звірівка»), Каплунов Ілля («Ноксен»), Копотієнко Владислав («Піщаний Брід»).

Бронзовим призером у волейбольному поєдинку стала команда «Локомотив» (м.Новоукраїнка) у складі Федорчука Миколи і Кирилюка Сергія. Срібні нагороди отримала команда «Лан» (с.Новомиколаївка) у складі Кирилюк Наталії і Антонюка Миколи. А переможцем стала команда «Зерновик» у складі Зіненка Богдана і Забілястого Олександра.

Змагання з настільного тенісу проводились окремо серед чоловічих і жіночих команд. У трійку призерів серед чоловіків потрапили Корінецький Віталій, Корінний Дмитро, Махінько Єгор, серед жіночих – Алієва Анна, Ісаєнко Христина, Беседа Ілона.

Всі призери отримали вітання і пам’ятні подарунки від Тетяни Пойченко і міського голови Олександра Корінного.