Перші проекти конкурсу «Влада і громада – разом!» 2020 року ВІДКРИТО! •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 30 •червня• 2020, 16:04•

Ну що, стартуємо!

Уже четвертий рік поспіль жителі громади втілюють свої креативні ідеї, беручи участь у конкурсі міні-проектів «Влада і громада – разом!». Щороку наша громада поповнюється місцями, де можна відпочивати, гратися з дітьми, займатися спортом і просто гарно проводити час. Цьогорічні проекти ще яскравіші та різноплановіші. І перші з них уже реалізовано!

26 червня чимало мешканців с. Новоолександрівка Новоукраїнської ОТГ зібралися на відкриття дитячого та спортивного майданчиків. Веселі аніматори, пісні, танці, подарунки, смаколики , міні-футбольний турнір і,  звісно ж, купа позитивних емоцій – так відкривали міні-проект "Веселий двір", реалізований ініціативною групою "Разом- ми сила!", під керівництвом Ірини Таран. Не дарма конкурс називається «Влада і громада – разом!», адже свій внесок у велику справу роблять як громадяни, так і влада, яка допомагає там, де ініціатори хочуть змінити простір навколо себе! Від так, за кошти міського бюджету придбано дитячий комплекс, виготовлено альтанку, гойдалку, а ресурсами ініціативної групи проведено підготовку майданчика, сплановано площу, майданчики огороджено імпровізованим парканчиком та організовано відкриття проекту.

Не встигли вщухнути емоції після відкриття «Веселого двору», як у сусідньому селі Звірівка почалося нове дійство, пов’язане із святкуванням Дня села та відкриттям міні-проекту "Спортивний двір", реалізованого ІГ "Ми разом!" (керівник - Тетяна Пойченко). Звісно, святкування Дня села планувалося масштабнішим, проте через карантинні обмеження деякі заходи були перенесені. Але ми обов’язково все надолужимо і влаштуємо свято згодом.

Так як в межах карантинних заходів можна було проводити лише спортивні змагання, то на цьому були зосереджені головні події першого дня. Після урочистостей були проведені спортивні змагання з футболу, настільного тенісу та пляжного волейболу. Адже біля минулорічного проекту «Сквер «Мрія» з'явилися новий тенісний стіл та волейбольний майданчик. Дітвора тим часом весело бавилася на гойдалках, ласувала смаколики та гралася подарунками, яких було чимало. Активісти подякували усім, хто захопився ідеєю створення проекту і допоміг його реалізувати. Саме такі справи об’єднують жителів у велику родину.

Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний подякував усім учасникам нелегкого процесу створення таких місць для відпочинку і зазначив, що тільки працюючи разом можна досягти успіху. Також Олександр Олександрович вчергове наголосив на тому, що місцеві жителі найкраще знають, що потрібно створювати на їхній території – зону для відпочину, футбольне поле чи будь-що інше. А спільна реалізація таких ініціатив спонукає до бережного ставлення та мотивує до написання нових проектів.

Та це ще не всі успішні реалізації цьогорічного конкурсу. У рамках міні-проекту "Комфортна та безпечна сцена" (керівник - Ірина Рубля) придбано сценічний лінолеум для МПК "Ювілейний". Наразі, через карантинні заходи, юні таланти Новоукраїнщини ще не випробували обновку. Але ми впевненені, що невдовзі уся громада зможемо насолодитися чудовими виступами танцюристів, які створюватимуть шоу на зручній та безпечній сцені.

Попереду у нас ще чимало проектів, і ще дуже багато роботи, але обов’язково буде ще більше приємних вражень!