Урочистості з нагоди Дня Конституції! •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 26 •червня• 2020, 14:04•

Конституція України – це головний оберіг державності й демократії, гарант соборності нашої країни. Її прийняття назавжди закарбувало бажання українців жити у власній незалежній державі.  Конституцією України утверджені головні цінності нашого народу – людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність та безпека. Будуючи майбутнє нашої Батьківщини, ми маємо  пам’ятати про це.

Сьогодні, напередодні свята, в приміщенні районної державної адміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Конституції України. Заступник Новоукраїнського міського голови Олександр Руденко та секретар міської ради Людмила Вишневецька привітали присутніх зі святом й зазначили, що прийняття Конституції стало відправною точкою на шляху побудови сильної, демократичної та правової держави.

І сьогодні  першочерговим завданням є об’єднання  зусиль задля продовження процесу розбудови та розвитку нашої Батьківщини. Також представники влади вручили грамоти Новоукраїнської міської ради за сумлінну працю, високий професіоналізм  та з нагоди свята -  Галині Беник, Ользі Жосан, Наталії Кріцькій, Світлані Савченко та Валентині Ткаченко. Подяку міського голови оголосили – Ларисі Галці, Олені Слюсаренко, Сергію Кноблоху та Катерині Заболотній.

До привітань приєдналися голова районної державної адміністрації Віталій Пастушенко та заступник голови районної ради Олег Талашкевич, які також вручили ряд нагод.

Щиро вітаємо всіх земляків з Днем Конституції України! Нехай ця урочиста подія, що відкрила громадянам України широкі перспективи для всебічного розвитку, особистісної самореалізації, створила можливості для утвердження національної свідомості народу, його консолідації на основі громадянського суспільства, спонукає до новаторських ідей, їх успішної реалізації у професійній царині.