«Скверу на Соборній» – бути! •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 22 •червня• 2020, 07:20•

У Новоукраїнській ОТГ в найближчі дні розпочнуться роботи з будівництва «Скверу на Соборній» - сучасного парку, який стане чудовою локацією для проведення міських заходів та відпочинку жителів і гостей громади.
Учора між міською радою та переможцем відкритих торгів - фірмою «МегаБуд-БК» було підписано договір! Саме ця будівельна компанія запропонувала найкращі умови - у 2020-2022 роках має бути освоєно 8 млн. грн. для будівництва стаціонарної сцени, пішохідного фонтану, дитячого майданчика з врахованими потребами дітей з інвалідністю, ятки для торгівлі місцевими підприємцями, вбиральні, велопарковка, квітники, тротуари, освітлення тощо.

Стартова ціна проекту складала близько 12 млн.грн. Вже традиційно партнером даного проекту стала міжнародна Програма USAID/DOBRE «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність»!
У поточному році для реалізації даної цілі з міського бюджету передбачено 2 млн. 200 тис. грн.
Нагадаємо, що ідея створення парку з’явилася на початку 2019 року, потім досить довго тривали роботи з підготовки відповідної документації (спільне з громадськістю напрацювання концепції «Скверу на Соборній», виготовлення проектно-кошторисної документації, виготовлення генерального плану території, погодження розташування об’єкту з департаментами культури та історичної спадщини, виготовлення технічних завдань на водопостачання, водовідведення, електромережі, проходження державної експертизи тощо), а відтепер починається етап безпосереднього будівництва.
Хоча реалізація проекту і планується на декілька років, проте жителі Новоукраїнської громади перші результати зможуть відчути вже на святкуванні 250-річчя міста Новоукраїнка та 5 річниці створення громади.
Також варто зазначити, що є ідея міського голови, яку підтримав підрядник: у мережі інтернет вестиметься щоденна он-лайн трансляція будівництва скверу. Це дасть можливість усім охочим у реальному часі спостерігати за реалізацією чергового проекту в нашій громаді!