Увага, будьте уважні при виборі постачальника газу! •PDF• •Друк•
••Середа•, 17 •червня• 2020, 15:12•

Протягом травня, частини червня 2020 року на сайті Новоукраїнської  міської ради і в соціальних мережах публікувалося пропозиція   про вивчення попиту громадян щодо  послуги із замовлення та доставки скрапленого газу, але достатньої кількості бажаючих  (60 осіб), так і не було досягнуто, відгукнулись на пропозицію лише 15 чоловік. Крім того, за цей час, змінилася і ціна на газ - він здорожчав. Доставка балону за адресою коштує на сьогодні 420 грн.

Ситуацією, яка склалася з газом, користуються "недобросовісні підприємці". За інформацією жителів громади, особливо з сільських населених пунктів, невідомою  спеціалізованою машиною ( кабіна синього кольору) здійснюється продаж скрапленого газу, посилаючись на оголошення міської ради. Ці ж громадяни  скаржаться на незадовільний технічний стан, якість балонів та сумнівну кількість газу в ємностях.

Зважаючи на зазначене повідомляємо, що  ТОВ "Надєжда Ритейл 2017" жодного разу не здійснювало продаж газу на території Новоукраїнської ОТГ, інші підприємства не звертались до міської ради щодо вивчення попиту, або ж інформування населення про свою діяльність.

Також звертаємо увагу правоохоронних органів  на зазначені факти продажу скрапленого газу, адже це може стати причиною економічних збитків громадян та  виникнення надзвичайних ситуацій при поводженні з неякісним газобалонним обладнанням.

Тож будьте пильними, не наражайте себе та свою сім’ю на небезпеку, перевіряйте документи в тих, у кого купуєте балони з скрапленим газом. Міська рада продовжує вивчення попиту щодо скрапленого газу за умовами фірм-постачальників, на даний час погоджується надавати свої послуги населенню громади  ТОВ "Надєжда Ритейл 2017", яка має усі необхідні дозволи для здійснення цієї господарської діяльності. Для цього необхідно зателефонувати за номером 0681811184 та залишити свої дані спеціалісту Новоукраїнської міської ради.

Запрошуємо інших офіційних представників постачальників скрапленого газу до реалізації його населенню Новоукраїнської ОТГ. В свою чергу будемо інформувати громадян про добросовісних надавачів зазначеної послуги через доступні джерела інформації.