Краєвиди міста

••П'ятниця•, 29 •травня• 2020, 15:42•

ПОВІДОМЛЕННЯ

Виконавчий комітет Новоукраїнської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку та про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації та складання звіту про стратегічну екологічну оцінку, а саме «Детального плану території частини промислової зони ділянки по вул. Курчатова, 36 та її оточення в м. Новоукраїнка».

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий

виклад його змісту – «Детальний план території частини промислової зони ділянки по вул. Курчатова, 36 та її оточення в м. Новоукраїнка».

Мета заходу – проведення аналізу для визначення планувальної організації та розвитку території в межах населеного пункту з урахуванням реконструкції ХПП № 2 ТОВ «Зерновик».

Орієнтовна площа проектування – 4,1502 га. Територія проектування знаходиться в межах міста Новоукраїнки (промислова зона), по вул. Курчатова, 36, та на даний час використовується як територія діючого підприємства по переробці зерна, має кадастровий номер 3524010100:50:512:0015 та цільове призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості. Межі території детального планування:

-          з півночі, - вулиця Академіка Курчатова, і далі, - територія промислового призначення;

-          зі сходу та півдня, - територія промислового призначення;

-          з заходу, - вулиця Академіка Курчатова, і далі, - територія колишнього цукрового заводу.

Основні техніко – економічні показники:

Площа територій –  проектного об’єкту:  4,1502 га;

Кількість працюючих (нові робочі місця) – 10 чол;

Площа проектної забудови – 0,10 га.

Проект  розроблено з урахуванням раціональної планувальної організації території з метою забезпечення оптимальних умов для розвитку  потенціалів міста та економії земельних ресурсів. Проектна ділянка є найбільш прийнятною для подальшої реконструкції ХПП № 2 ТОВ «Зерновик».

Можлива межа зони впливу планованої діяльності на навколишнє середовище визначається встановленням заходів по мінімізації техногенного впливу об’єкту на навколишнє середовище. В цілому, вплив на навколишнє середовище, здійснюваний планованою діяльністю, повинен бути в рамках існуючих планувальних обмежень і розвитку території, природоохоронних документів.

Планований об’єкт буде розміщено поза межами об’єктів природно-заповідного фонду.

Склад проекту містобудівної документації:

- пояснювальна записка;

-розділ «Охорона навколишнього природного середовища», який згідно п.3. ст.11 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» є звітом про стратегічну екологічну оцінку у складі містобудівної документації;

- графічні матеріали.

Замовник та орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування - Новоукраїнська міська рада,  місцезнаходження:
м. Новоукраїнка , вул. Покровська, 70, тел: 05251 214 31,  e-mail: sekretar@nu-rada.gov.ua.

Розробник - ПП «СЕРВІСІНВЕСТ» вул. Тарковського, 60 м. Кіровоград, ідентифікаційний код  33254360, тел: 050-454-93-60.

Підстава для розроблення – рішення Новоукраїнської міської ради № 1377 від 20.08.2019 р. «Про розроблення детального плану території в м. Новоукраїнка».

2. Передбачувана процедура громадського обговорення: відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку та проекту документа державного планування розпочато з дня їх оприлюднення на офіційному веб-сайті Новоукраїнської міської ради.

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження і пропозиції або мотивовано їх відхиляє.

Дата початку та строки здійснення процедури, строки подання зауважень і пропозицій – з 30.05.2020 р. до 30.06 2020 р. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Орган, від якого можна отримати інформацію та до якого подаються зауваження і пропозиції щодо звіту про стратегічну екологічну оцінку та проекту документа державного планування; адреса, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов'язаною зі здоров'ям населення, що стосується документа державного плануванняНовоукраїнська міська рада, місцезнаходження: м. Новоукраїнка , вул. Покровська, 70, тел: 05251 214 31.  Відповідальна особа: Коробов Анатолій Олександрович, кабінет № 2,  тел: 0525121431 e-mail: sekretar@nu-rada.gov.ua

3. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування - Транскордонні наслідки для довкілля, у тому числі для здоров’я населення, не передбачаються.Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації та звіту про стратегічну екологічну оцінку (Детального плану території частини промислової зони ділянки по вул. Курчатова, 36 та її оточення в                       м. Новоукраїнка) відбудуться 01.07. 2020 року о 14:00 в приміщенні Новоукраїнської міської ради за адресою: м. Новоукраїнка , вул. Покровська, 70.