Футбольний сезон у Новоукраїнській ОТГ відкрито! •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 15 •червня• 2020, 08:52•

13 червня на центральному міському стадіоні відбувся відкритий Кубок Новоукраїнської ОТГ «Відкриття сезону-2020» з футболу.

У змагання взяли участь 6 команд: ФК «Новоукраїнка», «ДЮСШ», «ВетерОК» (м.Новоукраїнка), «Звірівка»  (с.Звірівка), «Ноксен» (м.Злинка) та «Еней» (с.Рівне).

Третє місце у турнірі зайняла команда «ДЮСШ», друге – «Звірівка», а володарями кубку стала команда ФК «Новоукраїнка».

За традицією було визначено кращих гравців, ними стали: Тилоха Роман («Еней»), Кузьміч Сергій («Звірівка»), Здохлій Данило («ДЮСШ»), Козак Владислав, Кріт Вадим (ФК «Новоукраїнка»).

По завершенню змагань міський голова, голова міської федерації футболу Олександр Корінний привітав учасників змагань та вручив призерам дипломи, грамоти та перехідний кубок.

Запрошуємо команди на наступні змагання з футболу, волейболу та настільного тенісу, присвячені Дню Конституції Україні, Дню молоді та Дню села Звірівка, які відбудуться 27 червня у с.Звірівка.