Запрошуємо на міський фестиваль арт-мистецтва •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 12 •червня• 2020, 10:26•

Про міський фестиваль арт-мистецтва

Організатори фестивалю:

Новоукраїнська міська рада, відділ сім`ї, молоді та спорту, відділ культури і туризму виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

Загальні положення:

Фестиваль направлений на виконання молодими художниками творчих робіт спортивної тематики. На підставі відбору кращих ескізів молодих художників буде здійснено оформлення спортивних об’єктів міста.

Мета фестивалю:

-     Підтримка і заохочення творчої молоді.

-  Надання можливості молодим художникам для самореалізації творчих здібностей.

-    Виховання у молоді почуття бережного відношення до рідного міста, співучасті у творенні його краси.

Учасники фестивалю.

У фестивалі беруть участь художники, віком від 10 до 35 років, бажаючі презентувати свої творчі доробки в проектах. Для участі приймаються як індивідуальні так і колективні роботи, кількість членів команди до 3 осіб.

Умови проведення фестивалю.

Цьогорічна тематика фестивалю «Спорт очима молоді»

І етап. Прийом ескізів та реєстрація учасників триватиме з 5 – 20  червня 2020р. Ескізи малюнків надаються по тематиці фестивалю на папері формату А4  в кольоровому варіанті. Ескізи разом із заявками на участь у фестивалі подаються у відділ сім`ї, молоді та спорту виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради за адресою: м.Новоукраїнка, вул. Покровська, 72, або надсилаються на електронну адресу: fedorchukzoryna@ukr.net

Відбір робіт проводиться конкурсною комісією. Ескізи, які містять в собі елементи насилля, агресії та нецензурщини розглядатися не будуть.

ІІ етап. Виконання робіт (нанесення зображення) триває 26-27 червня 2020 року (місце буде повідомлено додатково).

Підведення підсумків міського фестивалю арт-мистецтв «Спорт очима молоді» дипломами та пам’ятними подарунками відбудеться 27 червня 2020 року.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами: (096)105-35-33, (098)809-88-48, (066)508-02-45