Краєвиди міста

••Четвер•, 04 •червня• 2020, 14:52•

РІШЕННЯ

від 28 січня 2020 року                                                                   № 1592

м. Новоукраїнка

Про прийняття в комунальну власність

автомобіля KrASZ-YDST52 та передачу

його в оперативне управління КУ "Центр

соціальних послуг Новоукраїнської

міської ради Кіровоградської області"

Відповідно до статті 25 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 13 Бюджетного кодексу України, акту приймання-передачі спеціально обладнаних автомобілів  № 3 від 28 грудня 2019 року, клопотання комунальної установи "Центр соціальних послуг Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області" (вх. № 228/02-22 від 22.01.2020 року), -

міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти в комунальну власність Новоукраїнської міської  об'єднаної територіальної громади автомобіль KrASZ-YDST52, ідентифікаційний номер транспортного засобу (Y8XYDST52K0009075-VF3YDTMFC12M75266), вартістю 1 058 000,00 грн. (один мільйон п’ятдесят вісім тисяч гривень).

2. Внести автомобіль KrASZ-YDST52 до переліку транспортних засобів комунальної власності Новоукраїнської ОТГ, затвердженого рішенням міської ради від 14.03.2017 року № 421 "Про затвердження переліку об'єктів комунальної власності Новоукраїнської територіальної громади".

3. КУ "Центр соціальних послуг Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області" поставити на баланс автомобіль KrASZ-YDST52, сплатити збір на обов'язкове державне пенсійне страхування та провести державну реєстрацію автомобіля.

Міський голова                                                           О. Корінний