Розпорядження про проведення чергової шістдесят першої сесії міської ради восьмого скликання •PDF• •Друк•
••Четвер•, 04 •червня• 2020, 14:18•

Розпорядження

від  03 червня  2020 року                                                                      № 88

Про проведення чергової шістдесят першої

сесії міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту Новоукраїнської міської ради, затвердженого рішенням міської ради  від 10 грудня 2019 року № 1510:

1. Скликати  чергову шістдесят першу сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 16 червня 2020 року о 10.00 годині у великому залі міського Палацу культури ʺЮвілейнийʺ із застосуванням технічних засобів системи ʺРада голосʺ.

2. На порядок денний винести питання:

1)  Про присвоєння звання ʺПочесний громадянин міста Новоукраїнкаʺ.

2)  Про встановлення пам’ятника Героям АТО/ООС.

3) Про встановлення місцевих податків  і зборів на території Новоукраїнської міської ради на 2021 рік

4) Про затвердження логотипу Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади

5) Про структуру Новоукраїнської дитячої музичної школи з 01 вересня      2020 року.

6) Про внесення змін до фінансового забезпечення реалізації Програми  реформування і розвитку житлово - комунального господарства Новоукраїнської міської обʹєднаної територіальної громади на 2018-2020 роки.

7)  Про розгляд клопотань.

8) Про внесення змін до рішення Новоукраїнської міської ради від 20.12.2019 року № 1538  ʺПро бюджет  Новоукраїнської міської об′єднаної територіальної громади  на 2020 рікʺ.

9)   Питання землекористування та землевідведення.

3.  Секретареві міської ради, заступникам міського голови, спеціалістам міськвиконкому в межах повноважень взяти участь у підготовці проектів рішень та розгляді вказаних питань.

4. Головам постійних комісій провести засідання 11 та 12 червня                       2020 року.

Міський  голова                                           О. Корінний