Краєвиди міста

Рішення № 66 "Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньо-будинкових систем)" •PDF• •Друк•
••Четвер•, 04 •червня• 2020, 14:15•

Рішення

від 27 березня 2019 року                                                        № 66

м. Новоукраїнка

Про встановлення тарифів на послуги з

централізованого водопостачання та

централізованого постачання холодної

води (з використанням внутрішньо-

будинкових систем)

Керуючись пунктом 2 частини "а" статті 28,  пунктом 1 частини "а"  статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статтями 7, 31 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", розглянувши листа КП "Водокомунгосп"  та  вивчивши додані розрахунки про встановлення тарифів (вх. № 249/02-27 від 04.03.2019 року), -

виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Встановити тариф на послугу з централізованого водопостачання, яка надається комунальним підприємством "Водокомунгосп", в розмірі 36,14 грн.   за 1 м³ з податком на додану вартість.

2. Встановити тариф на послугу з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем), яка надається комунальним підприємством "Водокомунгосп", в розмірі 38,72 грн. за 1 м³ з податком на додану вартість.

3. Дане рішення набуває чинності з 15 квітня 2019 року.

4. Рішення виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради від          28.02.2017 року № 28 "Про встановлення тарифів на водопостачання" визнати таким, що втратило чинність з 15 квітня 2019 року.

5. Начальнику відділу організаційної роботи та інформації виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради Козловському Ю.П.  оприлюднити зміст даного рішення на офіційному сайті Новоукраїнської міської ради.

Міський голова                                                                                        О. Корінний