Краєвиди міста

Рішення № 33 "Про нову редакцію частини другої пункту 4 рішення виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради від 25.01.2019 року № 14" •PDF• •Друк•
••Четвер•, 04 •червня• 2020, 14:14•

Рішення

від 01 березня 2019 року                                                        №  33

м. Новоукраїнка

Про нову редакцію частини другої

пункту 4 рішення виконавчого комітету

Новоукраїнської міської ради

від 25.01.2019 року № 14

Керуючись пунктом 2 частини "а" статті 28,  пунктом 1 частини "а"  статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статтями 7, 31 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", розглянувши та вивчивши клопотання Новоукраїнського ЖКП про зміну величини норми вивезення ТПВ (вх. № 160/02-27 від 15.02.19 року), -

виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Частину другу пункту 4 рішення виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради від 25 січня 2019 року № 14 "Про встановлення тарифів  на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення та вивезення твердих побутових відходів, які надаються Новоукраїнським житлово-комунальним підприємством" викласти в новій редакції:

"Встановити вартість послуги з вивезення твердих побутових відходів:

з одного домоволодіння приватного сектору  (при нормі 0,2492 м³ на одну особу та середній чисельності осіб, що проживають, – 2 особи) – 62,00 грн. на місяць;

з однієї квартири комунального сектору (при нормі 0,2492 м³ на одну особу та середній чисельності осіб, що проживають, – 2 особи) – 60,00 грн. на місяць.".

2. Дане рішення набуває чинності з 15 березня 2019 року.

3. Начальнику відділу організаційної роботи та інформації виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради Козловському Ю.П.  оприлюднити зміст даного рішення на офіційному сайті Новоукраїнської міської ради.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу з питань житлово-комунального господарства та цивільного захисту виконавчого комітету міської ради Кошеля А.Ю.

Міський голова                                                О. Корінний